Užsakovų srautų valdymo informacinė sistema (USVIS)

AGAIN IT

Aprašymas

Užsakovų srautų valdymo informacinė sistema (USVIS) yra specializuotas, sveikatos priežiūros įstaigoms pritaikytas verslo valdymo sprendimas. Tai išbaigta internetinė sistema, skirta padidinti pacientų aptarnavimo pajėgumus, efektyviai valdyti personalo darbą bei sumažinti administracijos darbo krūvį. USVIS didina veiklos našumą ir padeda sutaupyti brangios darbo jėgos įprastoms užduotims atlikti.

USVIS jau buvo sėkmingai įdiegta privačioje akių ligų klinikoje, turinčioje keletą filialų visoje Lietuvoje. Didžiuojamės, jog šioje įstaigoje USVIS tapo pagrindiniu darbo įrankiu, gerokai padidinusiu jos darbo našumą.

USVIS — kartu su sveikatos priežiūros specialistais sukurta sistema. Iš kitų verslo valdymo sistemų USVIS išsiskiria tuo, kad buvo kuriama tiesiogiai bendradarbiaujant su sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojais, išbandyta realioje darbo aplinkoje. Dėl šių priežasčių sistema itin gerai atitinka gydytojų, aptarnaujančio personalo, įstaigos administracijos darbuotojų poreikius.

Esant pageidavimui, numatoma galimybė plėsti bazinį sistemos funkcionalumą ir jį adaptuoti pagal individualius poreikius — integruotis su esamomis informacinėmis sistemomis, kurti naujus modulius, vystyti esamus, formuoti papildomas ataskaitas ir pan.

Pagrindinės funkcijos

  • Vizitų planavimas
  • Darbuotojų darbo laiko valdymas
  • Darbo vietų užimtumo valdymas
  • Paciento kortelės saugojimas
  • Darbuotojų užduočių valdymas
  • Lankstus ataskaitų mechanizmas
  • Vizitų lapų spausdinimas
  • Vartotojų teisių administravimas
  • Integracija su SVEIDRA
  • Prieiga per internetą

Vartotojai

USVIS apjungia įstaigos informacijos srautus centralizuotoje sistemoje. Skirtingiems vartotojams tai suteikia galimybę pasiekti aktualią informaciją vienoje vietoje.

Privalumai

Nauda įstaigų administracijai

Sveikatos priežiūros įstaigos administracijos darbuotojų, besinaudojančių USVIS, darbo krūvis yra ženkliai sumažinamas, o jų funkcijų atlikimas — palengvinamas. Su šia sistema jie turi galimybę stebėti ir kontroliuoti duomenis apie įstaigos ir jos filialų (ar kelių įstaigų) darbą kompiuterio ekrane, centralizuotai sudaryti ir tvarkyti personalo darbo grafikus, gauti statistinę informaciją. Sistema leidžia vizitų srautą nagrinėti įvairiais pjūviais, todėl administracija turi galimybę tiksliai planuoti įstaigos darbą. Šiems veiksmams atlikti jie neprivalo patys būti savo įmonėje — tai gali būti atliekama keliaujant ar dirbant namuose — visur, kur yra interneto ryšys.

Nauda gydytojams

Sistema gydytojams sudaro galimybes reikšti savo pageidavimus dėl jų darbo grafiko, atostogų, vienoje vietoje matyti pas juos užregistruotų pacientų ir vizitų informaciją. Itin patogu internete matyti numatomą dirbti laiką gydytojams, kurie dirba slenkančiu grafiku ne vienoje sveikatos priežiūros įstaigoje ar nepilną darbo dieną.

Nauda registratūros darbuotojams

Registratūros darbuotojams USVIS palengvina klientų vizitų registraciją, jų paskirstymą gydytojams ir kabinetams. Svarbi sistemos ypatybė yra ta, kad visa informacija apie pacientus yra kaupiama vienoje vietoje ir todėl yra greitai pasiekiama, kai to reikia — pavyzdžiui, pacientui norint užsiregistruoti vizitui telefonu. Esant poreikiui, registratūros darbuotojai gali paskirstyti įvairias užduotis gydytojams, taip išvengiant netvarkos ir padidinant darbo skaidrumą. Pažymėtina, kad USVIS yra integruotas su SVEIDRA, todėl darbuotojams nebereikės pakartotinai suvedinėti duomenų į šią sistemą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "AGAIN IT"
Laisvės pr. 125 - 608, LT-06118 Vilnius
Tel.: +370 5 270 25 90
El.paštas: gain@again.lt
http://www.again.lt/

Diegėjas

UAB "AGAIN IT"

Laisvės pr. 125 — 608, LT-06118 Vilnius,
Tel. +370 5 270 25 90,
http://www.again.lt/,
El.paštas: gain@again.lt

 

Į viršų