Terra Project

Terra IT

Aprašymas

Terra Project – tai projektų valdymo sistema (PVS) skirta įmonėms, vykdančioms projektinę veiklą įvairiose verslo srityse. Projektų valdymo sistema gali būti pritaikoma įvairiuose įmonės sektoriuose, tokiuose kaip statybos, inžinerinės, elektros, vėdinimo, konstrukcijos ir pan. Šios programos dėka Jums ir Jūsų įmonei daugiau nebereikės susidurti su tokiomis problemomis, kaip darbų neatlikimas laiku, nenumatyti pasikeitimai projektų eigos metu, viršytas biudžetas, per didelis darbo išteklių apkrovimas ar žmogiškųjų išteklių trūkumas, informacijos dubliavimasis ar pan. Terra Project – Projektų valdymo sistema (PVS) apima procesus nuo pasiūlymo suformavimo klientui, sutarties sudarymo, numatant darbų apimtis, atsakomybes iki aktavimo ir pardavimų dokumentų išrašymo. Kadangi ši sistema yra sukurta internetinės naršyklės pagrindu, tai ja galima naudotis visur, kur yra interneto ryšys. Projektų valdymo sistema gali būti pritaikoma ir papildomai apjunti su gamybos valdymo sistema, jei įmonė vykto projektinę gamybą. Tai suteikia daugiau funkcionalumo ir papildomai sumažina darbo bei veiklos procesų aprašymą vienoje vietoje.

Efektyvus projektų planavimas

Paprastas projektų ir jų sąmatų aprašymas, perdavimas klientams padeda sutrumpinti veiksmo atlikimo laiką. Kiekvieno projekto darbų valdymas ir darbuotojų ir įrangos darbo laiko apskaita leidžia tinkamai išnaudoti turimų resursų užimtumą, taip išvengiant prastovų ar netinkamo laiko išnaudojimo. Geresnei darbuotojų komunikacijai ir darbų perdavimui yra skirta mobili programėlė, kuri kartu su projektų valdymo sistema leidžia efektyviau išnaudoti sistemos galimybės, bei sutaupyti laiko.

Lengvai susisteminama informacija

Terra Project leidžia susivesti reikiamą informaciją apie projektą. Tai ypač aktualu ir naudinga, kai prie projekto dirba keletas žmonių, taip išvengiama pasikartojančio darbo, visa informacija pateikiama vienoje vietoje. Informacija pasiekiama realiu laiku ir vienoje vietoje. Kiekvienam projektui įkeliami dokumentai padeda sutaupyti laiko reikiamų dokumentų paieškoje ir jų pasidalinimu su kitais darbuotojais. Terra Project projektų valdymo sistema suteikia galimybę tvarkyti kiekvieno projekto informaciją.

Paprastas dokumentų tvarkymas

Sistema padeda tvarkyti ir kaupti dokumentus. Kiekvienam projektui, užduočiai, klientui gali būti priskirti atitinkami dokumentai, sutartys, nuotraukos. Visa informacija saugoma sistemoje, todėl bet kuriuo metu galima peržiūrėti reikiamus dokumentus. Dokumentus galima ne tik įkelti į sistemą, tačiau juos ir persikelti iš sistemos. Įvairios integracijos suteikia galimybę projektų valdymo programai keistis informacija su kitomis, įmonėje naudojamomis sistemomis.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

UAB "Terra IT"
Partizanų g. 15A LT-50203 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 687 25439, +370 616 33321
El. paštas: sales@terrait.lt
www.terraproject.lt
Į viršų