TASK MATE

Aprašymas

• Kurkite naujas užduotis, akimirksniu paskirstykite jas skirtingų kompetencijų darbuotojams ir realiuoju laiku stebėkite bei kontroliuokite jų vykdymo eigą. Būkite užtikrinti, kad Jūsų darbuotojai visada „po ranka“ turės naujausią informaciją apie jiems paskirtas užduotis net ir esant už ofiso sienų.

• Užtikrinkite užduočių ir joms priskirtų vykdytojų greitą atsekamumą, skaidrų bei sklandų jų vykdymą ir išvenkite „nieko nemačiau, nieko nežinau“ situacijų. Kiekvienas užduoties užsakovo ir vykdytojo veiklos žingsnis yra išsaugomas ir matomas veiklos žurnale.

• Galimybė TASKMATE’e matyti visą užduoties informaciją: nuo aprašymo iki atlikimo termino, gauti automatinius pranešimus, stebėti ir kontroliuoti jos vykdymo eigą leidžia iki 95% padidinti laiku atliekamų užduočių skaičių, skatina darbuotojų pareigingumą, efektyvesnį darbo laiko panaudojimą.

• Kaskart 5* sistemoje vertinkite darbuotojams priskirtų užduočių atlikimo kokybę ir periodiškai analizuokite darbuotojų veiklą pagal atliktų užduočių skaičių ir jų atlikimo greitį.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El.paštas:info@prototechnika.lt
www.prototechnika.lt

Diegėjas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El.paštas:info@prototechnika.lt
www.prototechnika.lt
Į viršų