Tapas ir TapasW

Sąsaja

Aprašymas

Paskirtis

Informacinių sistemų paskirtis – vesti firmos/organizacijos telefoninių pokalbių apskaitą ir paskirstyti mokesčius už pokalbius tarp padalinių ir skyrių.

Galimybės

Sistemos pasako, kiek laiko ir kokią dieną buvo kalbėta kiekvienu firmos telefonu, kokiam abonementui buvo skambinta, kiek pokalbis kainavo. Palaikoma pilna ir nepilna telefonų kodų sistemos : jei buvo skambinta į miestą ar valstybę, kurio(s) kodas žinomas, matysime miestų vardus, jei kodas nežinomas – tiesiog kodus, kuriuos išsiaiškinus galima įvesti. Sistemos leidžia išspręsti konfliktus, jei Jūs dalį savo patalpų su telefonais nuomojate kitai firmai.

Aukštesniame lygyje sistemos palaiko telefonų numerių paskirstymą tarp padalinių ir skyrių, atsakingų už telefonus asmenų priskyrimą. Sudaromos mėnesinės ataskaitos, kiek pinigų “prakalbėjo” atskiri telefonai, atskiri skyriai, atskiri padaliniai firmoje, taip pat, kokius abonementinius mokesčius priklauso mokėti už kiekvieną telefoną.

Firma sudaro sutartį su Lietuvos Telekomu dėl teisės kiekvieną mėnesį pasiimti kompiuterinius duomenis apie praėjusio mėnesio pokalbius. Šiuo metu Telekomas ima 1 lito mėnesinį mokestį (silpna vieta!) už tokios informacijos suteikimą ir pateikia juos sekančio mėnesio 15-ą dieną. Pvz. duomenis už spalio mėnesį Jūs gausite ne anksčiau kaip lapkričio 15-ą dieną. Toliau šiuos duomenis apdoros “Tapas” ir informaciją pateiks Jums.

Sistema “Tapas” naudojama nuo 1989 m. VGTU ir URM, sujungta su organizacijose naudojama personalo apskaita.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "SĄSAJA"
Goštauto 12-423, 2600 Vilnius
Tel.: +370 52 616200, +370 698 23778
El. paštas vadas@sasaja.lt
http://www.sasaja.lt
Į viršų