Stekas

Stekas

Aprašymas

Buhalterinės apskaitos programa STEKAS-apskaita veikia ‘Windows’ sistemoje (versijos 95/98/NT/2000/XP) ir yra parašyta Delphi programavimo priemonėmis. Jos normaliam funkcionavimui praktiškai pakanka bazinės konfigūracijos kompiuterio PENTIUM II.

STEKAS-apskaita – tai lengvai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurią naudojant galima pildyti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir gauti įvairias finansinių rodiklių ataskaitas, reikalingas įmonės ūkinei-finansinei veiklai atspindėti.

STEKAS-apskaita – tai patogus instrumentas ne tik buhalteriui, bet ir įmonės vadovui bei vadybininkui, operatyviai pateikiantis įvairią analitinę informaciją apie kasdieninę įmonės būklę (skolų, atsargų likučius ir t.t.). Tokios informacijos pateikimui nebegaištamas brangus buhalterio laikas, o jo profesinės žinios panaudojamos pagal tiesioginę paskirtį.

Bendrasis žurnalas programoje yra vedamas automatiškai pildant pirminius dokumentus. Priklausomai nuo operacijos tipo kompiuteris pats sukuria atitinkamą sąskaitų korespondenciją. Jums tik reikia nurodyti, ką perkate ar parduodate, kam mokate ar iš kur gaunate pinigus. Todėl su šia programa (atkirais jos moduliais ir funkcijomis) gali dirbti ir negilias apskaitos žinias turintys darbuotojai.

STEKAS-apskaita – labai lanksti ir universali programa. Jos parametrizavimo galimybės leidžia pritaikyti programą įvairaus tipo ir veiklos sričių įmonėms (paslaugų, prekybinėms, gamybinėms ir biudžetinėms).

Užsienietiškų apskaitos sistemų analizė ir kai kurių jų įdėjų pritaikymas leido sukurti buhalterinę apskaitos sistemą, minimaliai priklausiančią nuo nuolat besikeičiančių Lietuvos įstatymų ir vyriausybinių nutarimų.

STEKAS-apskaita pagal tarptautinius apskaitos standartus pritaikyta dirbti programa. Lietuvos biudžetinėms įstaigoms yra sukurta speciali programos versija.

STEKAS-apskaita – draugiška programa. Šiuolaikinis dizainas ir dialogas su vartotoju, greitas informacijos įvedimas ir paieška, patogus klaidų suradimas ir koregavimas išskiria šią programą iš kitų savo konkurentų.

Programa Verslo kontaktai, sujungti su STEKAS-apskaita, – originalus ir puikus instrumentas įmonės vadovams ir akcininkams organizuoti ir kontroliuoti darbą su įmonės darbuotojais, klientais ir potencialiais klientais. Tai nepakeičiamas pagalbininkas teisingiems verslo valdymo sprendimams priimti naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas.

Personalo ir darbo užmokesčio apskaita, sujungta su STEKAS-apskaita, – tai unikali programa, paremta ilgamete darbo su užsakovais patirtimi. Ne tik išsaugojusi savo galingą branduolį, tačiau ir papildyta naujomis galimybėmis, ji tapo dar greitesnė, aiškesnė ir patogesnė vartotojui. Automatinis pasikeitusių įstatymų ir vyriausybinių nutarimų įdiegimas, operatyvus ir kokybiškas aptarnavimas visada išlaiko šią programą tarp Lietuvos rinkos lyderių.

STEKAS-apskaita – puiki mokymo priemonė. Šiuolaikinės technologijos, paprastumas ir lankstumas bei kitos paminėtos savybės lėmė pasirenkant šią programą kaip mokymo priemonę daugelio Lietuvos aukštujų mokyklų buhalterinės apskaitos specialybių studentams.

Taigi, STEKAS – apskaita – perspektyvi apskaitos ir verslo valdymo sistema. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai, paprastumas ir universalumas, optimalus kainos ir kokybės santykis bei garantuotas programos aptarnavimas – tai kriterijai, kurie negali neatkreipti reiklaus vartotojo dėmesio!

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

UAB „STEKAS“
Registracijos adresas: Kubiliaus g. 6, Vilnius
Adresas atvykimui ir korespondencijai: Staviškių g. 26, Vilnius
Tel.: +370 5 278 06 70
El. paštas: info@stekas.com
www.stekas.lt

Atstovas


UAB „Skaitmeninės inovacijos“
Paryžiaus Komunos g. 6-81, Klaipėda
Tel.: +370 674 95459
El. paštas: sinovacijos@gmail.com
http://sinovacijos.lt/

UAB „LITS“
Adresas: Nemuno g. 76-34, Panevėžys
Tel.: +370 630 00933
El. paštas: info@stekas.lt
http://www.lits.lt/
Į viršų