SCExpert / modulis WarehouseExpert SBE

Aprašymas

KOKIOMS ĮMONĖMS SKIRTA?

Mūsų pagrindiniai klientai Lietuvoje yra tiek smulkaus, tiek ir vidutinio dydžio įmonės veikiančios prekybos, prekių distribucijos ar krovinių ekspedijavimo srityse.

DIEGIMO BŪDAI

Paslaugos nuoma – iš esmės technika rūpintis Klientams nereikia, jie tik užtikrina bevielį ryšį sandėlyje bei įsigyja nešiojamus skaitytuvus.

Sistema instaliuojama Kliento serveryje. Tada reikia pasirūpinti fiziniu serveriu su MS Windows Server bei MS SQL licencijomis.

KOKIUS UŽDAVINIUS GALI IŠSPRĘSTI?

Siūlomas sprendimas Klientams padeda optimaliai išnaudoti turimus resursus bei minimizuoti klaidų kiekį.

DIEGIMO TERMINAI

SVS diegimo darbai trunka nuo 2 iki 6 mėnesių priklausomai nuo proceso sudėtingumo bei Kliento pasiruošimo pokyčiams.

WarehouseExpert™  modulis seka ir valdo kiekvieną operaciją atliekamą su kroviniu, pradedant nuo prekių priėmimo sandėlyje, optimalaus patalpinimo saugojimui, tikslaus likučių apskaitimo, savalaikio atrinkimo vietų papildymo iki tikslaus užsakymo surinkimo, supakavimo ir pakrovimo į transportavimo priemonę.

Diegdami sandėlio valdymo sistemos modulį, adaptuojame esamus sandėlio procesus prie programos funkcionalumo. Siekiant, kad sandėlio valdymo sistema kuo sklandžiau įsijungtų į sandėlio darbą ir atitiktų Kliento proceso niuansus, yra atliekamos reikiamos modifikacijos bei integracija su buhalterinės apskaitos (ar kita) sistema.

Kiti SC Expert moduliai yra TransportExpert™, RoutingExpert™, LoadingExpert™, DeliveryExpert™, BillingExpert™, YardExpert™, BillingExpert™.

Podiegiminiu laikotarpiu atliekame palaikymo darbus bei suteikiame skubią pagalbąKliento darbo metu.

Vidutinis investicijos grąžos laikas yra 2-3 metai. Sandėlio vidaus procesai optimizuojami pagal geriausią pasaulio praktiką.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė

Atstovas

UAB "Verslo konsultavimo grupė"
Granito g. 4A, LT-02241 Vilnius
Tel. +370 699 63022
El. paštas: info@vkgrupe.lt
Tinklapis: www.vkg.lt

Į viršų