Scan2Sort

Aprašymas

Scan2Sort sistema gali būti apibrėžta kaip didelio tikslumo rankinio rūšiavimo sistema, nenaudojanti spausdintų instrukcijų bei siūlanti visus automatizuoto rūšiavimo sistemos privalumus, tokius kaip: dėžių turinys, rūšiavimas bangomis ir t.tSistema suteikia galimybę 4 ar mažiau operatorių dirbti su ta pačia preke bei daugeliui operatorių toje pačioje vietoje ar skirstant prekes tai pačiai distribucijai.

Scan2Sort nereikalauja rankinio duomenų atnaujinimo sistemoje. Procesą valdo sistema, todėl išvengiama galimų operatoriaus klaidų.

Scan2Sort supranta elektroninius bei spausdintus pakavimo sąrašus. Dėžių turinio informacija prieinama finansinėms sistemoms pagal prekės kodą realiu laiku. Taip pat ji gali būti pateikta parduotuvėms (popieriniu ar elektroniniu formatu).

Scan2Sort palaiko bet kokius produktus ir standartines pakuotes. Sistema naudoja radijo terminalus, o tai reiškia, kad galima dirbti visame sandėlyje ir nereikia specialių darbo vietų!

Screen2Sort ar Scan2Sort ypatingai patogūs, kuomet paskirstomų prekių kiekis nepateisina automatizuoto rūšiavimo įrenginio investicijų arba produktai negali būti rūšiuojami šiais įrenginiais (dužūs, labai dideli, t.t.), tačiau juos vis tiek reikia išrūšiuoti.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Diegėjas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37 386812
El. paštas: info@equinoxlt.com
http://www.equinoxlt.com

Atstovas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37 386812
El. paštas: info@equinoxlt.com
http://www.equinoxlt.com
Į viršų