Sage X3

Aprašymas

Pasaulyje ir Lietuvoje žinomo verslo valdymo sistemų gamintojo Sage, www.sage.com, „flagmanas“ – sistema Sage X3 www.sagex3.com.

Rinkdamiesi Sage X3, savo įmonei jūs parenkate naujos kartos verslo valdymo sprendimus, kurie padės greičiau augti, o pati organizacija taps lankstesnė.

Greičiau. Sage X3 padeda jūsų verslą vystyti greičiau nei bet kada anksčiau. Su darniais, verslo klasės sprendimais, visus pagrindinius procesus – nuo pirkimų iki gamybos, atsargų valdymo, pardavimų, klientų aptarnavimo ir finansų – Lietuvos ir tarptautiniu mastu, valdysite itin greitai. Ji taip pat pagreitina bendradarbiavimą ir ataskaitų teikimą, o verslo analitikos ir veiklos efektyvumo rodiklius pateikia realiu laiku.

Paprasčiau. Sage X3 lengva naudoti interneto naršyklėje ir mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl galėsite dirbti visur, kur bebūtumėte. Sistemą valdyti  paprasta, o visus nustatymus galėsite pritaikyti savo unikaliems procesams, pareigoms ir individualiems poreikiams. Sage X3 – universalus ir lankstus sprendimas, todėl jį galite naudoti kaip debesies paslaugą, tuo būdu sumažindami sistemos priežiūros įmonės viduje būtinybę, arba įdiegti jūsų pasirinktoje infrastruktūroje.

Lanksčiau. Sage X3 yra paruošta jūsų veiklos sričiai. Gamybai, didmeninei ir mažmeninei prekybai, klientų aptarnavimui skirtas standartinis funkcionalumas leidžia lanksčiai prisitaikyti prie unikalių jūsų įmonės taisyklių bei procesų. Be to, sistema lengvai plečiama, todėl jums niekuomet nebepritrūks pajėgumų, ir greitai prisitaiko prie besikeičiančių jūsų poreikių – jums žengiant į naujas rinkas, ji auga kartu su jumis, todėl globalų verslą valdyti – paprasta.

Technologijos. Sage X3 siūlo IT industrijoje geriausiais ir pažangiausiais pripažįstamų technologinių komponentų įvairovę,  pritaikytą įvairioms naršyklėms ir mobiliesiems įrenginiams, užtikrinančią greitą paiešką, interneto paslaugų plėtrą, kompiuterinės debesijos integraciją ir galimybę valdyti dokumentus. Itin kokybiška n-pakopė (ang. N-tier) architektūra gali palaikyti šimtus konkurencinių vartotojų ir neprarasti savo efektyvumo. Sistema vienodai gerai veikia su Windows, Unix (AIX) ar Linux (Red Hat), su Oracle ar Microsoft SQL Server duomenų bazėmis.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Sage Group plc.
www.sage.com

Diegėjas


Aletio, UAB
Technopolis Delta,
J.Balčikonio g. 9, Vilnius LT-08247
+370 640 40878
info@aletio.lt

Atstovas


Aletio, SIA
Raunas g. 44, korp.1, 306, Ryga LV-1039
+371 67 888 723
info@aletio.lv
http://www.aletio.lv/en/
Į viršų