Gamybos valdymo sistema QAD

QAD Inc.

Aprašymas

QAD Enterprise Applications – tai pilnai integruota modulinė verslo valdymo (ang. ERP) sistema vidutinėms ir didelėms gamybinėms įmonėms.

Sistemą sukūrė JAV kompanija QAD, jau daugiau kaip 25 metus kurianti specializuotus programinės įrangos sprendimus. QAD Enterprise Applications sistemą plačiai naudoja daugelis gamybinių kompanijų 90-yje pasaulio šalių.

Pagrindinė QAD Enterprise Applications sėkmės priežastis ir išskirtinumas iš kitų verslo valdymo sistemų – orientacija į šešių pramonės šakų (maisto ir gėrimų, medicinos, automobilių, elektronikos, plataus vartojimo prekių  ir pramoninių produktų gamybos) veiklos specifiką.

Verslo valdymo sistema QAD Enterprise Applications realizuoja visapusišką tiekimo grandinės valdymą, apimantį tiekimą, gamybą, paskirstymą, finansus ir kliento aptarnavimą lengvai plečiamoje, atviroje sisteminėje aplinkoje. Sistema puikiai pritaikoma ciklinei ir nepertraukiamai gamybai, gatavos produkcijos paskirstymui, vienetiniams užsakymams ir masinei gamybai. Programinė įranga sprendimus pateikia atsižvelgdama į konkrečios pramonės šakos ypatumus ir kartu gali reaguoti į individualius kompanijų poreikius bei rinkos sąlygas.

QAD Enterprise Applications nauda

Pritaikyta konkrečiai veiklos sričiai.  Sistema sukurta atsižvelgiant į konkrečios pramonės šakos specifinius reikalavimus, todėl geriausiai patenkina kliento poreikius.

Greitas sistemos įdiegimas. Sistema gali būti įdiegta per kelis mėnesius, o pilna sistema (gamybos, finansų, distribucijos moduliai)  – per 4 mėnesius;

Atvira ir lanksti sistema. Sistema yra lengvai konfigūruojama, turi specialias sąsajas informacijos apsikeitimui su kitomis programomis, nesudėtingai praplečiama papildomais moduliais.

Greita investicijų grąža. QAD Enterprise Applications naudojančios įmonės gali tiksliau planuoti gamybą, valdyti žaliavų ir medžiagų poreikį,  įrengimų apkrovimą, skaičiuoti faktinę savikainą, operatyviai reguoti į pokyčius rinkoje. Tai leidžia optimizuoti įmonės veiklos kaštus ir padidinti pelningumą.

Lokalizacija. Produkto lokalizacija apima daugelio kalbų naudojimo galimybes, vietinės mokesčių sistemos palaikymą (atskirose šalyse) ir pritaikymą prie vietinės finansinės ir komercinės veiklos praktikos. QAD Enterprise Applications yra išversta į daugelį kalbų. Prie duomenų bazės vienu metu gali jungtis vartotojai iš skirtingų šalių.

Pagrindiniai sistemos moduliai:

  • Tiekimo grandinės valdymas
  • Prekių paskirstymas
  • Finansai ir paslaugų priežiūra
  • Planavimas ir gamyba
  • E-sprendimai

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

QAD Inc.
Tel.: +1 805 566 6100
www.qad.com

Diegėjas

UAB "PRALO"
Geležinio Vilko g. 18A, LT-08104 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 230 11 10
El. paštas: info@pralo.eu
www.pralo.lt

Atstovas

UAB "PRALO"
Geležinio Vilko g. 18A, LT-08104 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 230 11 10
El. paštas: info@pralo.eu
www.pralo.lt
Į viršų