ProSama 5G

Dycode

Aprašymas

ProSama 5G – moderniausia statybinių sąmatų sudarymo ir skaičiavimo programa, skirta greitai ir profesionaliai atliekamų darbų kainai nustatyti.
Moderni ir kompaktiška vartotojo sąsaja.

Nereikalingi brangūs ir ilgi programos apmokymai
Lanksti ir pritaikoma konkretiems jūsų poreikiams
Integracija su kitomis sąmatų programomis
Nereikalauja papildomos programinės įrangos
Visapusiška apsaugos sistema su skirtingomis vartotojų teisėmis
Skirta keletui vartotojų, dirbančių vienu metu
Galimybė dirbti tiek “off-line” tiek “on-line” rėžimu
Lengva integracija su apskaitos ir projektų valdymo programomis
Valdymo ir darbų eigos ataskaitos

Būkite visada priekyje

Su ProSama 5G greitai, lengvai ir tiksliai įvertinsite statybų išlaidas, paruošite visą reikalingą dokumentaciją pagal nusistovėjusias ir visiems priimtinas formas. Greitai įvertinsite reikalingų investicijų apimtis, pateiksite atitinkančius STR reikalavimus dokumentus užsakovams bei galėsite jais keistis su savo kolegomis ir partneriais.

Atraskite naujas galimybes

ProSama 5G – gerai pažįstama, paprasta naudoti vartotojo sąsaja ir išplėstas funkcionalumas. Tai tik keletas priežasčių, kodėl ProSama yra nepralenkiamas statybų pramonės įrankis. ProSama 5G patiks vertinantiems greitį, besidomintiems naujovėmis bei taupantiems savo laiką sąmatų sudarymo profesionalams bei siekiantiems tokiais tapti. Programą galima pritaikyti savo poreikiams, paruoštus dokumentus pateikti populiariausiais pasaulyje formatais ( PDF , MS Excel), o naujausių technologinių sprendimų panaudojimas suteikia plačias sujungimo su kitomis sistemomis galimybes.

Normatyvų ir įkainių duomenų bazė

Su programa gaunate pilną Aplinkos ministerijos patvirtintą darbų normatyvų ir įkainių bazę. Galite kurti savo įmonės kalkuliacijų ir medžiagų bazę ir ją panaudoti kitose sąmatose. Duomenų bazę galima pilnai redaguoti ir pritaikyti jūsų poreikiams:
Bendra-statybiniams darbams
Gerbūvio ir aplinkos
Santechnikos
Elektros, Automatikos ir t.t.
Betono / Mūrijimo
Mechaniniams ir Transporto
Kitiems darbams

Privalumai

Moderni ir kompaktiška vartotojo sąsaja Nereikalingi brangūs ir ilgi programos apmokymai Lanksti ir pritaikoma konkretiems jūsų poreikiams Integracija su kitomis sąmatų programomis Nereikalauja papildomos programinės įrangos Visapusiška apsaugos sistema su skirtingomis vartotojų teisėmis Skirta keletui vartotojų, dirbančių vienu metu Galimybė dirbti tiek “off-line” tiek “on-line” rėžimu Lengva integracija su apskaitos ir projektų valdymo programomis Valdymo ir darbų eigos ataskaitos.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Dycode Software,
Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius
Tel. Nr.: +370 679 58797
Email: info@dycode.net
https://www.prosama.lt/
Į viršų