PrimeWebsite

Internovitas

Aprašymas

Turinio valdymo sistema (TVS) PrimeWebsite – tai internetinė sistema, skirta paprastam ir patogiam internetinių svetainių turinio valdymui. PrimeWebsite modulinė programos architektūra leidžia pasiūlyti ir įgyvendinti unikalius bei kliento poreikius atitinkančius sprendimus.

Patogu ir lengva naudotis
Darbas su PrimeWebsite yra intuityvus ir paprastas, nereikalaujantis jokių ypatingų įgūdžių. Visiškai užtenka pradinių darbo kompiuteriu žinių. 
Daugiakalbiškumas
PrimeWebsite yra daugiakalbė sistema, todėl jūsų tinklalapyje talpinama informacija gali būti pateikta keliomis kalbomis.
Atitinka W3C rekomendacijas ir standartus
PrimeWebsite sistemos XHTML ir CSS kodas atitinka W3C rekomendacijas ir standartus. Tai padidina tinklalapio pasiekiamumą skirtingoms interneto naršyklėms, neįgaliesiems skirtai programinei įrangai bei paieškos sistemų robotams.
Pritaikyta paieškos sistemoms

PrimeWebsite naudojamos puslapių nuorodos gali būti sudarytos iš prasmę turinčių žodžių. Tai turi teigiamos įtakos nuorodų pozicijai paieškos sistemose tais atvejais, kai nuorodose yra tokių pačių arba panašių reikšminių žodžių, kuriuos naudoja paieškos sistemų lankytojai.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Internovitas"
Smalinės g. 7-14, LT-06226 Vilnius
Tel.: +370 5 2406488 +370 698 35262
El. paštas: info@internovitas.com
http://www.internovitas.com

Diegėjas

UAB "Internovitas"
Smalinės g. 7-14, LT-06226 Vilnius
Tel.: +370 5 2406488 +370 698 35262
El. paštas: info@internovitas.com
http://www.internovitas.com
Į viršų