MINNIT CRM

Aprašymas

MINNIT CRM įmonės vadovams leidžia matuoti darbuotojų pastangas, asmeninius rezultatus bei indėlį į bendrą bendrovės pardavimų augimą. Planuodami pardavimų planus ir jų vykdymą laiku priimsite sprendimus dėl bendrovei reikalingų resursų ir pokyčių. Gal reikia daugiau darbuotojų, o gal jų per daug. Kokie klientų skundai, kas jiems žadama, o kas daroma? Kokia kiekvieno kliento vertė? Kokios kokybės paslaugas jiems teikiate?

Lengva naudotis vien turint interneto ryšį bei interneto naršyklę. Programai diegti nereikia jokios techninės įrangos ar instaliuojamų programų. Neribojamas vartotojų galinčių dirbti su programa skaičius.

Patogus naudoti CRM. Programa kurta taip, kad kiekvienam darbuotojui būtų galima kuo paprasčiau ir, svarbiausia, greičiau įvesti informaciją neatsitraukiant jų nuo kasdieninės veiklos. MINNIT CRM Lietuvoje yra viena greičiausiai perprantamų sistemų.

Su MINNIT Jūs patys nustatote CRM programos darbo principus, o ne ji primeta savąjį. Norimi klientų, užduočių tipai, pardavimų proceso etapai ir kiti kokybiškam ir efektyviam darbui reikalingi sprendimai yra Jūsų valioje.

Privalumai

  • Lengva naudotis vien turint interneto ryšį bei interneto naršyklę.Programai diegti nereikia jokios techninės įrangos ar instaliuojamų programų.
  • Programa kurta taip, kad kiekvienam darbuotojui būtų galima kuo paprasčiau ir, svarbiausia, greičiau įvesti informaciją neatitraukiant jų nuo kasdieninės veiklos.
  • Su MINNIT Jūs patys nustatote CRM programos darbo principus, o ne ji primeta savąjį. Norimi klientų, užduočių tipai, pardavimų proceso etapai ir kiti kokybiškam ir efektyviam darbui reikalingi sprendimai yra Jūsų valioje.
  • MINNIT CRM autoriai gali pritakyti sistemą prie individualių poreikių, papildant sprendimą individualiomis tik toje įmonėje reikalingomis savybėmis.
  • Galite pradėti dirbti jau po keletos dienų.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

UAB "Baltijos sprendimai"
Baltijos g. 23-24, LT-48296 Kaunas
Tel.: +370 61208001
El.paštas: info@minnit.lt
www.minnit.lt
Į viršų