LS Central

Strongpoint

Aprašymas

LS Central – pirmaujantis sprendimas prekybai, veikiantis MS Dynamics NAV platformos pagrindu. LS Central apima visus mažmeninės prekybos verslo procesus, pradedant asortimento ir prekių lygių valdymu, baigiant pardavimo procesais kasoje.

LS Central — išbaigta mažmeninės prekybos verslo valdymo sistema, turinti labai platų, tiek mažam, tiek ir dideliam prekybininkui reikalingą funkcionalumą.

Didinkite savo prekybos verslo pelningumą ir efektyvumą, optimizuokite procesus, pagreitinkite užduočių atlikimą ir džiaukitės patenkintų klientų įvertinimu. LS Central yra lankstus, plačiai moduliuojamas ir veiksmingas programinis sprendimas, naudojamas tūkstančių prekybos įmonių ir restoranų visame pasaulyje.

Unikaliu šį sprendimą daro vieninga tarptautinius verslo valdymo sprendimų standartus atitinkanti platforma, leidžianti vienos programos pagalba valdyti įmonės finansus ir skolas, prekes ir atsargas, prekių įsigijimą ir parduotuvių Back Office funkcijas, o taip pat parduotuves, kasas ir mažmeninius pardavimus.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra


Gamintojas

UAB "StrongPoint"
Žalgirio g 90, LT-09303 Vilnius
Tel. nr: +370 5 2431252
El. paštas: info.lt@strongpoint.com
www.strongpoint.lt

Diegėjas

UAB "StrongPoint"
Žalgirio g 90, LT-09303 Vilnius
Tel. nr: +370 5 2431252
El. paštas: info.lt@strongpoint.com
www.strongpoint.lt
Į viršų