Liferay

Liferay

Aprašymas

„Affecto Lietuva“ turi didelę patirtį kuriant ir diegiant portalinius sprendimus ir yra vienintelis LIFERAY partneris Lietuvoje,teikiantis visas sistemų LIFERAY platformoje projektavimo, kūrimo, diegimo,  techninio palaikymo ir licencijų platinimo paslaugas. „Affecto Lietuva“ komandoje dirba sertifikuoti LIFERAY specialistai, galintys padėti įgyvendinti Jums reikalingus sprendimus. Neseniai „Affecto Lietuva“ sėkmingai įgyvendino stambų Oficialiosios statistikos portalo kūrimo projektą (Lietuvos statistikos departamentas).

Liferay idealiai tinka, jei Jums yra reikalinga:

 • Personalizuota turinio valdymo platforma, kai organizacijai reikia pateikti pagal naudotojų roles skirtingą turinį.  Visos organizacijos turi poreikį pateikti informaciją apie save, savo paslaugas/produktus internete – Liferay šiuo atveju tinka, kai reikia sudėtingesnių, patikimų, didelės greitaveikos sprendimų. Sprendimas ypač tinkamas organizacijoms, kurios turi aiškiai išreikštą hierarchinę struktūrą, joms reikalingos atskiros svetainės svetainėje, naudojami standartiniai portaliniai komponentai – naujienos, forumai, blog‘ai, Wiki, turi daug naudotojų ir t.t. Liferay turi virš 60 standartinių jau paruoštų naudoti komponentų.
 • Lanksti, atitinkanti atvirus standartus, plečiama portalinė web kūrimo platforma. Pvz. http://www.osp.stat.gov.lt/. Čia sukurtas web portalas nestandartiniams sprendimams – statistinių ataskaitų generavimui. Liferay pagalba elektroninės paslaugos gali būti teikiamos portalo aplinkoje. Norime pažymėti, kad naudojant JAVA galima patikimai suintegruoti visas turimas sistemas ir duomenų bazes. Tai leidžia pagal atvirus standartus suintegruoti, konsoliduoti turinį ir jį pateikti portale.
 • Portalinė bendravimo platforma Social, Collaborative,  kai organizacijos viduje reikia kurti projektus, portalus, dalintis informacija tarpusavyje. Tai galėtų būti ne tik vidinis poreikis, bet ir išorinis bendravimui su partneriais, klientais, subrangovais.

Rekomenduojame naudoti Liferay platformą Jūsų organizacijoje, jei:

 • Jūsų web svetainėse ir vidiniuose ar išoriniuose portaluose reikia pateikti daug ir dažnai besikeičiančios informacijos (turinio);
 • Turite daug naudotojų;
 • Plačiai naudojate ar planuojate naudoti el. paslaugas ir skirstyti turinį pagal naudotojus;
 • Jūsų organizacija turi didelį IT sistemų ūkį ir reikia konsoliduotai pateikti informaciją;
 • Turite aiškiai išreikštą hierarchinę organizacinę struktūrą, su skirtingu portalų poreikiu;
 • Turite ar norite turėti socialinio bendravimo tipo sistemas (draugai, chat‘ai, komentarai);
 • Naudojate ar norite naudoti projektinio tipo sistemas (projektai, kalendorius, dokumentai);
 • Naudojate ar norite naudoti ekstranetus – intranetus, kai reikia atviros platformos (o ne uždaros).

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Liferay
Enterprise open source portal and collaboration software
http://www.liferay.com/

Diegėjas

UAB „Affecto Lietuva“ 
Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius
Lietuva
Tel. (8~5) 212 37 12
El. paštas:
http://www.affecto.lt/

Atstovas

UAB „Affecto Lietuva“ 
Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius
Lietuva
Tel. (8~5) 212 37 12
El. paštas:
http://www.affecto.lt/

Į viršų