LENGVA SKAITA

Aprašymas

LENGVASKAITA branduolys leidžia valdyti Klientų užsakymus, Pardavimus, Pirkimus, Prekių ir paslaugų apskaitą, Pinigų operacijas, valdyti vidinį prekių judėjimą tarp sandėlių, Ilgalaikį turtą, formuoti Ataskaitas, vykdyti iSAF duomenų registrą, atlikti Inventorizaciją, paskelbti bei sumokėti mokesčius, formuoti įvairias buhalterines bei analitines ataskaitas.
Subalansuotas programos saugumas ir funkcionalumas. Programos branduolį sudaro tik reikalingiausios ir realiai panaudojamos verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos funkcijos Jūsų augančiam verslui.
Programos augimo galimybės. Programos funkcionalumas plečiamas kartu su augančiais poreikiais pagal Jūsų verslo specifiką. Plečiant įmonės veiklą ateityje užtikrinamas sklandus perėjimas mažiausiais kaštais prie milžinišką funkcionalumą turinčios EUROSKAITA programos.
Mažiau investicijų. Verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programą galite įsigyti su minimalia pradine investicija.

Nuolatinė migracija į naujas versijas. Programa nuolat vystoma ir papildoma naujomis galimybėmis, atsiradusiomis tiek dėl įstatymų pasikeitimų, tiek dėl augančių verslo poreikių.

Privalumai

• Subalansuotas programos saugumas ir funkcionalumas.
• Programos augimo galimybės.
• Mažiau investicijų.
• Nuolatinė migracija į naujas versijas.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El.paštas:info@prototechnika.lt
www.prototechnika.lt

Diegėjas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El.paštas:info@prototechnika.lt
www.prototechnika.lt
Į viršų