LABBIS 4

Labbis

Aprašymas

Finansų valdymo ir apskaitos sistema Labbis 4 – tai moderni verslo įmonių veiklos informacijos valdymo sistema, atitinkanti tarptautinius apskaitos standartus. Naudodami šią sistemą, sprendimus visuomet galėsite pagrįsti oepratyvia, išsamia ir koncentruota informacija. Sistema skirta fiksuoti operacijas visose verslo grandyse, analizuoti duomenis, formuoti ataskaitas.

Sistemą sudaro šios savarankiškos komponentės: Didžioji knyga, Operacijos su pinigais, Pirkimų valdymas, Pardavimų valdymas, Atsiskaitymai, Prekių valdymas, Turto apskaita ir valdymas, Paslaugų priežiūros administravimas, Sutartys ir Gamybos apskaita.

Sistema yra vieninga, visų komponenčių duomenys yra saugomi vienoje duomenų bazėje.

Sistema Labbis 4 yra patogi naudotojui. Yra sukurti sistemos valdymo įrankiai, kaip ekranų ir pirminių dokumentų formų dizaineris – tai galimybė naudotojui pačiam kurti asmenines ekranų formas, pirminius dokumentus, įtraukiant skaičiuojamus laukus, paveikslėlius; informacijos paieškos sistema – greitam duomenų suradimui; vidinio audito funkcija –  sauganti pilną istoriją apie naudotojo veiksmus ir duomenis; naudotojų pagalbos sistema – pasiekiama iš kiekvieno sistemos lauko; naudotojų teisių ir vaidmenų sistema – garantuojanti saugią prieigą prie leidžiamos informacijos ir leidžiamų operacijų; kontrolės priemonės- apsaugančios naudotoją nuo klaidų.

Sistemos Labbis 4 veikia sąsajoje su nacionalinėmis sistemomis – E-bankai, VMI, VSDF, Įmonių registru.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Labbis"
Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel. +370 5210 77 22
El.paštas:info@labbis.lt. http://www.labbis.lt
Į viršų