Kredis alga

Kredis

Aprašymas

Modulio pagrindinės funkcijos bei ataskaitos:

  • Darbuotojų sąrašas: Darbuotojų sąrašo įvedimas, paieška, rūšiavimas ir filtravimas.
  • Ataskaitos: Darbuotojų sąrašas, pranešimai Sodrai (1a-SD, 2a-SD, 12-SD, 12a-SD), pažymos reikalingos kompensacijoms už šildymą bei socialinei pašalpai gauti.
  • Tabelis: Pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraštį, fiksuoti neatvykimus darbą.
  • Ataskaitos: Darbo laiko apskaitos žiniaraščio suvestinė.
  • Atlyginimų žiniaraštis: Pastovių bei vienkartinių priskaitymų vedimas, atostoginių skaičiavimas, atskaitymų vedimas, išmokėjimų vedimas, atlyginimų skaičiavimas (galima skaičiuoti kelioms įmonėms) ne tik visiems darbuotojams bet ir vienam atskirai, kuriamos naujos bei redaguojamos skaičiavimo formulės pritaikomos kiekvienai įmonei, duomenų eksportas Sodrai 3-SD, 4-SD, eksportas pervedimų į korteles Vilniaus banko korteles (VISA Electron, VB), Snoro, vartotojų teisių sistema (kiekvienam vartotojui galima apriboti arba suteikti veiksmų laisvę programoje pagal vartotojo pareigas įmonėje).
  • Spausdinamos ataskaitos: Atsiskaitymo lapeliai, avansų, išmokėjimų, priskaitymų, atskaitymų, draudimo, pervestų sumų į banką ir kt. žiniaraščiai, darbuotojo pažyma apie atlyginimą, gyventojų mokėjimo pažyma, darbo užmokesčio suvestinė, ataskaitos Sodrai ir kitos.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

UAB Kredis
Pavasario 14-1, 89130 Mažeikiai
Tel./faks: 8-443-25413
http://www.kredis.lt/

Diegėjas

UAB Kredis
Pavasario 14-1, 89130 Mažeikiai
Tel./faks: 8-443-25413
http://www.kredis.lt/
Į viršų