iPost

Aprašymas

Turėdamas prieigą internetinėje aplinkoje, Užsakovas pats gali patalpinti duomenis, sumaketuoti laišką ir užsakymą išsiųsti tiesiai į “Itella Information” vykdymui. Užsakymai priimami vieno Užsakovo klavišo paspaudimu ir itin operatyviai įvykdomi.

Kiekviena įmonė kasdien spausdina įvairius dokumentus, kuriuos turi pristatyti adresatams: tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Nors procesas nėra sudėtingas, visgi laikui labai imlus. Norėdami pagelbėti įmonėms efektyviau suvaldyti spausdinamų dokumentų paruošimą ir pateikimą galutiniams adresatams, “Itella Information”, skaitmeninio spausdinimo lyderis Lietuvoje, pristatė naują paslaugą – iPost.

Pakanka pasirašyti sutartį su “Itella Information” ir jūsų įmonės atsakingam asmeniui bus suteikti prisijungimo prie internteinės sistemos duomenys. Kiekvieną kartą norėdami išsiųsti dokumentus, turėsite prisijungti prie šios sistemos, patalpinti adresatų duomenis ir dokumento turinį. Laiškus galėsite maketuoti savo nuožiūra. Patvirtinus galutinį dokumento vaizdą, jūsų užsakymas keliaus tiesiai į gamybą, tai reiškia bus atspausdinami laiškai, sudedami į vokus ir pristatomi išsiuntimui. 

Išeinančių dokumentų valdymas gali būti greitas, kokybiškas ir labai paprastas. Naudojantis iPost paslauga, atsiras papildomo laiko svarbesniems prioritetinams darbams.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Fitek LT"
Užubalių k., Avižienių pšt., 14180 Vilniaus r. sav.
Tel. + 370 5  278 033, Faks. + 370 5  272 3508
El. paštas office_Lt@fitek.com
Interneto svetainė http://www.fitek.lt

Atstovas

UAB "Fitek LT"
Užubalių k., Avižienių pšt., 14180 Vilniaus r. sav.
Tel. + 370 5  278 0330
El. paštas office_Lt@fitek.com

Interneto svetainė http://www.fitek.lt

Į viršų