GRANDIS

Koris

Aprašymas

Skirta įvairių dydžių įmonėms ir organizacijoms. Ją gali naudotis tiek gyventojų bendrijos, aptarnavimo įmonės, kurios dirba tam tikroje teritorijoje, įmonės, kurios teikia paslaugas miestui ir didesniam regionui. Pagrindiniai GRANDIS sistemos vartotojai yra šilumos, vandens, duju, elektros energijos tiekimo įmonės, namų ir pastatų aptarnavimo kompanijos, kabelinės televizijos bei kitas periodines paslaugas gyventojams teikiančios įmonės. GRANDIS apima visą apskaitos ciklą :
  • pirminės informacijos surinkimą iš išorinių šaltinių (apskaitos prietaisų parodymų, informacijos apie apmokėjimą, gyventojų skaičiaus pasikeitimus, bei kitą informaciją reikalingą apskaitai);
  • suvartoto resurso (šilumos, vandens ir pan. ) paskirstymą vartotojams;
  • einamųjų mokesčių priskaitymą, įvertinant kompensacijas, nuolaidas, kreditus, skolas, delspinigius;
  • sąskaitų ir kitų mokestinių dokumentų spausdinimą;
  • įvairių ataskaitų ir kitos analitinės informacijos pateikimą.

GRANDIS yra daugiapaslauginė sistema. Skaičiuojamų paslaugų kiekis ir tipai yra neribojami. Atsiradus naujai paslaugai, kuri dar nėra realizuota, formuojami papildomi požymiai ir realizuojamos naujos apskaitos metodikos.

GRANDIS yra daugiatarifinė sistema. Tai pačiai paslaugai priskaitymai gali būti atliekami naudojant keletą tarifų, priklausomai nuo nustatytų sąlygų.

 

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Koris"
Danės g. 6, LT-92109 Klaipėda
Tel.: +370 46 412219
http://www.koris.lt
Į viršų