Foxus

SoftDent

Aprašymas

Foxus sistema – tai e. sveikatos taikymas medicinos įstaigoms. Sistemoje pritaikyta galimybė saugoti pacientų ir ligos istorijų duomenis elektroninėje erdvėje. Sistema apima visą pagrindinį sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų vyksmą. Naudodami Foxus jūs galite:

* Laiduoti greitą ir paprastą prieigą prie reikiamų duomenų;

* Taupyti laiką, gaištamą dokumentacijai pildyti;

* Didinti organizacijos vidinio vyksmo efektyvumą;

* Gerinti savo paslaugų kokybę.

Šią sistemą kuriant buvo taikomos naujausios technologijos, remiamasi elektroninio sveikatos įrašo programinės įrangos kūrimo pasauliniais standartais. Toks pasirinkimas sukuria paprastą sistemos veikimo priežiūrą, nesudėtingą funkcionalumo plėtrą ir integravimo į kitas sistemas galimybes.

Privalumai

Lankstus kalendorius - vizitų planavimui, renginiams ar šiaip įvairioms veikloms; Itin patogus ir automatinis epizodų (25 formų) pildymas, net jei ir neveikia valstybinis (APAP) servisas; Prisirašymų (PRAP) posistemė - pamirškite sudėtingą ir daug laiko reikalaujantį prisirašymo procesą. Suformuosite formą ir prirašysite pacientą vos 2 mygtukų paspaudimu; Mokėjimų posistemė - taip dar lengviau seksite pinigų srautus savo įstaigoje; Automatinis prevencinių programų siūlymas ir apskaita - kad patikrintumėte, ar pacientui pritaikoma nors viena prevencinė programa nesugaišite net 1 sekundės; Audio įrašai - nenorite paciento kortelės pildyti klaviatūra? Tą galite padaryti ir balsu. Jūsų sudiktuotą informaciją mes paversime tekstu greičiau nei per 15 minučių; Dinaminė paciento kortelė - kiekvienas įrašas apie pacientą sistemoje yra matomas čia. Čia jūs patogiai ir labai aiškiai matote visą įmanomą pasiekti / kada nors užpildytą informaciją apie pacientą; Nedarbingumų (SoDra) funkcionalumas - viską galite atlikti vienoje vietoje.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "SoftDent"
62 Drobes st. LT-45181 Kaunas, Lithuania
Tel.: +370 37424734
El. paštas: neringa.maceiniene@softdent.lt
http://www.softdent.lt
Į viršų