Equinox Manufacturing

Aprašymas

EMAN – tai efektyvus sandėlio valdymo sprendimas vidutiniams ir mažiems gamintojams ar didmenininkams.

Šiuolaikinis sprendimas tiekimo grandinei

Jei Jūs esate vidutinis ar mažas gamintojas arba didmenininkas, ieškantis būdų pagerinti savo prekių valdymą bei santykius su savo klientais, Equinox Manufacturing (EMAN) sistema yra kaip tik Jums!

Panaudodama tokius modernios logistikos pasiekimus, kaip EDI ir brūkšninių kodų etiketės, EMAN suteiks vientisą ir be rūpesčių integraciją su šiuolaikine tiekimo grandine.

Ar dirbant rankine sistema, ar pilnai automatizuotame sandėlyje, EMAN atsakingas už prekių surinkimą, etiketavimą, konsolidavimą, pakavimą, saugojimą sandėlyje, krovinio deklaraciją ir išsiuntimą iš sandėlio.

Universali Sandėlio valdymo priemonė

Prekės, kurios atvyksta į sandėlį iš gamybos linijų ar kitų tiekėjų yra priimamos fiksuojant tiekėją, prekės kodą, pakavimo tipą, partiją, serijinius numerius, galiojimo laiką ir kiekius. Prekių bei taros etiketės gali būti atspausdinamos prekių priėmimo metu.

Prekės saugomos sandėlyje, kol jos yra paruoštos išsiųsti klientams. Prekės yra lengvai randamos pagal daugelį parametrų. Sistema siūlo priemones prekių perkėlimui, koregavimui bei auditui.

Pardavimų užsakymai, atkeliaujantys iš klientų EDI ar popieriniu formatu, gali būti lengvai įvedami į EMAN sistemą. Atspausdinti užsakymai įvedami į sistemą naudojant užsakymų įvedimo langus, tuo tarpu EDI užsakymai gali būti priimti naudojant EDI Transliatoriaus modulį. Pardavimų užsakymai gali būti transformuoti į prekių surinkimo ir pakavimo instrukcijas, kurios perduodamos sandėlio operatoriams Radijo terminalų (RFT) pagalba.

Operatoriai, RFT ar atspausdintų instrukcijų vedini, surinks prekes ir atspausdins etiketes reikalingas Jūsų klientams. Išankstiniai siuntos pranešimai (ASN) bus išsiųsti klientams naudojantiems EDI, taip pat bus sukurti siuntos rezultatu failai Jūsų finansinėms sistemoms. Brūkšniniai kodai ir moderni duomenų apdorojimo technologija užtikrina, kad visos operacijos būtų atliktos greitai ir tiksliai. Kiekviena siunta registruojama ir išsiunčiama iš sandėlio tik kelių klavišų paspaudimu.

EMAN paruoš daugelį dokumentų, reikalingų Jūsų klientams, kartu su siunta. Sistema netgi kiekvienam klientui parinks reikiamus dokumentų bei etikečių formatus. Administratorius gali lengvai sekti procesą naudodamas valdymo priemones ir atlikti reikiamas korekcijas iš savo darbo stoties. EMAN tampriai ir lengvai integruojasi su kitomis Equinox Tiekimo grandinės valdymo sistemomis.

Privalumai

 • Didelis prekių tikslumas
 • Paskirstymo tikslumas
 • Padidėjęs produktyvumas
 • Sandėlio apskaitomumas
 • Suderinamumas su EDI
 • Sumažinti kaštai
 • Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

  Maža, Vidutinė

  Atstovas

  UAB "Equinox Europe"
  Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
  Tel.: +370 37386812
  info@equinoxlt.com
  http://www.equinoxlt.com
  Į viršų