eLit

Protas ir logika

Aprašymas

Pradinį eLit paketą sudaro pagrindiniai moduliai, kurie pagreitina bet kokios nedidelės įmonės apskaitą. Be to apskaitą galima tvarkyti neribotam įvairių įmonių kiekiui.

Privalumai

1. Patikima ir kokybiška
eLit branduolį sudaro gerai žinoma apskaitos sistema AGNUM. Windows aplinkoje ji puikiai veikia jau trečius metus, o eLit paveldėjo visas gerąsias AGNUM savybes. 

2. Viskas nedidelei buhalterinei apskaitai
eLit sudaro šie moduliai: sąskaityba, sandėlis, ilgalaikis turtas, kasos aparatai, barkodai, duomenų eksportas ir importas. Šie moduliai pagreitina bet kokią nedidelę buhalterinę apskaitą. Be to, turint eLit, buhalterinę apskaitą galima tvarkyti neribotam kiekiui įvairių įmonių. Plačiau apie programos galimybes galite perskaityti naujos, 1.404 versijos aprašyme. 

3. Paprasta dirbti
eLit yra lengvai suprantama ir patogi dirbti Windows aplinkoje. Čia greitai ir lengvai įvykdysite bet kokią reikiamą operaciją. Detalus aprašymas ir įprasta Windows aplinka padės greitai įvaldyti programą, netgi pradedančiam dirbti kompiuteriu buhalteriui. 

4. Suderinama su apskaitos sistema AGNUM
Jeigu eLit galimybių pasirodys per maža, visada bus lengva pereiti prie plačių galimybių apskaitos sistemos AGNUM, kuri turi visą apskaitos kompleksą. Šiuo atveju jums tereiks sumokėti tik skirtumą (eLit kainą mes išskaičiuosime iš AGNUM kainos). Be to jums nereiks vargti pervedant duomenis iš vienos apskaitos programos į kitą, nes šios dvi programos yra visiškai suderinamos tarpusavyje. 

5. Ir pagaliau tiesiog puiki kaina
Tokių galimybių programa, kaip eLit, siūloma už tikrai nedidelę kainą. Tai yra puiki alternatyva ir sudėtingoms bei brangioms, ir nepatikimoms pigioms buhalterinės apskaitos programoms.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Protas ir logika"
Teatro g. 1-14, LT-03108 Vilnius
Tel.: +370 52150241
info@agnum.lt
http://www.agnum.lt
Į viršų