e-faktūra

E-faktūra

Aprašymas

E-faktūra – tai kompleksinė ir unikali Lietuvos elektroninių sąskaitų logistikos ir valdymo sistema, pritaikyta PVM sąskaitas faktūras gaunančių ir teikiančių įmonių poreikiams. Sistema siūlo įvairius elektroninių sąskaitų pateikimo ir gavimo sprendimus, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar nusistovėjusios sąskaitų pateikimo praktikos. Naudojantis e-faktūra, jūsų įmonė gali lengvai ir greitai keistis elektroninėmis sąskaitomis bei sąskaitas lydinčiais dokumentais. Sąskaitų valdymas tampa ženkliai paprastesnis ir efektyvesnis, užtikrinamas greitas sąskaitų faktūrų paskirstymas, paprastas sąskaitų vizavimas, automatinis jų archyvavimas. Sutaupyti resursai ir darbo laikas bei optimizuotas darbuotojų darbas leidžia efektyviau vystyti jūsų pagrindinį verslą.

Tinka bet kokio dydžio įmonei

E-faktūra sąskaitų logistikos sprendimai skirti tiek mažam ir vidutiniam verslui, siekiančiam efektyviau tvarkyti savo sąskaitas, tiek ir stambioms kompanijoms, kurios savo veikloje susiduria su dideliu sąskaitų kiekiu ir siekia sumažinti šių sąskaitų valdymo kaštus.

Taupo laiką ir resursus

Elektronines sąskaitas pateikiančios bei gaunančios įmonės sutaupo ženklius finansinius ir organizacinius resursus: sąskaitų pateikimas sutrumpėja iki kelių sekundžių, dokumentų nebereikia spausdinti, vokuoti, siųsti paštu bei išlaikyti jų popierinį archyvą. Sistema e-faktūra veikia realiu laiku, o tai leidžia efektyviau bendradarbiauti su partneriais ir planuoti apyvartinių lėšų judėjimą.

Lanksti ir paprasta naudoti

Sistemos servisas lengvai integruojasi ir veikia su visomis sąskaitų faktūrų formavimo programomis. Įdiegus programinę įrangą, įmonei nereikės keisti nusistovėjusios sąskaitų išrašymo praktikos. Dokumento pateikimas atliekamas paprastu “kelių paspaudimų” principu. Sistemos e-faktūra siūlomi sprendimai palengvina tiek centralizuotą, tiek decentralizuotą sąskaitų pateikimą ir apima įvairias verslo specifikas.

Saugi elektroninė sistema

Teikdama paslaugas UAB E-faktūra vadovaujasi Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymu bei Europos Sąjungos PVM direktyva. Kaip tai numato minėti teisės aktai, elektroninių sąskaitų faktūrų turinio vientisumas ir autentiškumas užtikrinamas pasirašant sąskaitas saugiu elektroniniu parašu.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Gamintojas

UAB "E-faktūra"
Breslaujos g. 3, LT-44403 Kaunas
Tel.: +370 60042204
El. paštas: info@e-faktura.lt
www.e-faktura.lt
Į viršų