EasyWeb

Fresh Media

Aprašymas

EasyWeb turinio valdymo sistema gali būti panaudojama įvairiose situacijose kuriant interneto svetaines, informacinius portalus, elektronines parduotuves, vidines intraneto, išorines ekstraneto sistemas, specializuotus procesų valdymo, optimizavimo sprendimus.

Interneto svetainės su turinio valdymo sistema

Su turinio valdymo sistema interneto svetainės turinį keisite greitai net ir neturėdami specialių programavimo žinių. Specialūs įrankiai pagelbės atlikti pageidaujamus veiksmus ir neleis paklysti.

Elektroninės parduotuvės

Kuriant EasyWeb sistemos modulius ir funkcijas orientuojamasi ne į jų kiekį, o į tai kokią naudą jie atneš verslui, kaip padidins elektroninės parduotuvės pardavimus, supaprastins apsipirkimą ir palengvins informacijos valdymą, procesų laikymasi sprendimą aptarnaujančiam personalui.

Viešojo sektoriaus portalai

Sukaupus patirtį įgyvendinus el. valdžios, el. demokratijos, ministerijų, savivaldybių projektus sukūrėme turinio valdymo sistemą puikiai atinkančia viešojo sektoriaus keliamus reikalavimus. Pasiekėme, kad aptarnauti interneto svetainę būtų ne tik paprasta, bet ir užtikrinamas procedūrų laikymasi.

Intraneto, ekstraneto sprendimai

Ši turinio valdymo sistema puikiai tinka intraneto ir ektraneto sprendimų realizavimui, vidinės komunikacijos užtikrinimui. Gausus modulių skaičius leis išsirinkti reikiamas funkcijas atitinkančias keliamus tikslus, o lanksti EasyWeb4 platforma užtikrins sklandžią sprendimo plėtrą.

Specializuotų sistemų kūrimas ir vystymas

Naudodami EasyWeb4 sistemą kaip platformą kuriame specializuotas IT sistemas skirtas užtikrinti procesų laikymuisi, turinio valdymui, veiklos optimizavimui. Sukurti sprendimai gali būti integruoti su kitomis išorinėmis ir vidinėmis sistemomis.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Fresh Media"
K. Ulvydo g. 11-102, Vilnius
Tel.: +370 2343485
El. paštas: info@freshmedia.lt
http://www.freshmedia.lt

Diegėjas

UAB "Fresh Media"
K. Ulvydo g. 11-102, Vilnius
Tel.: +370 2343485
El. paštas: info@freshmedia.lt
http://www.freshmedia.lt
Į viršų