DINETA.web

Dirbtinis intelektas

Aprašymas

Internetinė buhalterinė apskaitos programa DINETA.web, skirta įmonės apskaitos dokumentų bei pardavimų operacijų registravimui, įmonės užsakymų tiekėjams valdymui, buhalterijos tvarkymui, lojalumo sistemos sudarymui ir valdymui bei kitoms operacijos vykdyti.

Vartotojo sąsaja – interneto naršyklė. Klientui užtenka turėti standartinę www naršyklę ir žinoti web serverio adresą, todėl nereikia nieko instaliuoti ar konfigūruoti, o įmonės darbuotojai nebeprivalo būti susieiti su fizine darbo vieta ir gali būti mobilūs.

DINETA.web yra nedaloma į atskirus modulius, tad naudodamiesi apskaitos programa jūs gausite šimtaprocentinį jos funkcionalumą. Buhalterinės programos DINETA.web licencinis poketas yra nuomojamas, dėl to tai ypač patogu, nes galima didinti ar mažinti jų kiekį bet kuriuo sistemos naudojimosi metu. Apskaitos programa yra integruojama su įvairiomis IS sistemomis.

Privalumai

  • Įmonės apskaitos duomenis galima pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra prieiga prie interneto.
  • Programos mokestį sudaro: licencijos kaina, nemokamas konsultavimas el. paštu ir telefonu, serverio įrangos priežiūra.
  • Mokama už mėnesį. Pagal poreikį galima pridėti arba atsisakyti licencijų.
  • Vartotojas pagal savo poreikį gali lengvai keisti įvairias programos funkcijas (pvz.: pridėti/šalinti mygtukus, laukus arba visą modulį).
  • Nereikia rūpintis papildomos įrangos pirkimu ir priežiūra (duomenys saugomi Duomenų centro dedikuotose tarnybinėse stotyse).
  • Sistema puikiai veikia bet kokioje operacinėje sistemoje (Windows, Linux, Mac OS ir kt.).

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "DINETA"
Kuršių g. 7, Kaunas
Tel.: +370 37234437
info@dineta.lt
http://www.dineta.lt
Į viršų