Columbus sprendimai maisto pramonei

Columbus Lietuva

Aprašymas

Inovatyvūs, protingi sprendimai maisto gamintojams

Pažangus maisto gamybos valdymas – paprastesnė ir efektyvesnė kainodara ir informacijos paieška.

Naudodami pažangų maisto gamybos valdymo sprendimą, pagal klientus apibrėšite ir pritaikysite pelningumo tikslus atitinkančias kainodaros struktūras. Sprendimas padeda užtikrinti visišką kainodaros skaidrumą ir parengtumą auditui. Galimybė paprastai skelbti kainodaros atnaujinimus, užsakymų nurodymus ir susijusią informaciją padės darbuotojams, klientams ir platintojams geriau suprasti kainodarą ir vykdyti verslą.

Automatinis duomenų surinkimas – brūkšninių kodų etikečių nuskaitymas, užtikrinantis greitą ir tikslų operacijų apdorojimą.

Automatinio duomenų rinkimo sprendimas leidžia nuskaityti savo arba tiekėjų brūkšninių kodų etiketes ir greitai bei tiksliai apdoroti operacijas. Sprendimą taip pat galite naudoti informacijos rinkimui apie perkeltų, išsiųstų, sulaikytų prekių partijų numerius. Daugybė iš anksto sukonfigūruotų operacijų bei įvairių duomenų tipų palaikymas pagerins sandėlio darbuotojų našumą.

Maisto prekių valdymas – supaprastintas prekių pirkimas, gavimas, išlaidų skaičiavimas ir mokėjimai.

Naudojant maisto prekių valdymo sprendimą, nereikia atskirai sekti išlaidų ir mokėjimų, nes pats sprendimas apdoroja prekių įsigijimo, gavimo, išlaidų apskaičiavimo ir sumokėjimo pardavėjams veiksmus. Lengvai valdydami prekes, pardavėjus ir gavimo vietas, pagerinsite ryšių su tiekėjais kokybę, tiksliai vykdysite mokėjimus ir stebėsite pirkimus iš konkrečių pardavėjų.

Maisto gamybos procesai – tiesioginės galimybės efektyviai gaminti maisto prekes kontroliuojant jų kokybę.

Išplėskite savo verslo valdymo sistemą naujomis galimybėmis, pvz., mitybos analize, siuntų planavimu ir siunčiamų bei gaunamų partijų sekimu, kurių standartinėse sistemose dažniausiai nebūna. Sukurkite geriausią poreikio, medžiagų, atsargų ir gamybos derinį. Vizualių sekų pagalba priskirkite partijų gamybą ant tam tikrų įrengimų sudarykite pakavimo linijų naudojimo planą.

Maisto kokybės kontrolė – efektyvus kokybės tikrinimas ir ataskaitų teikimas. Sprendimų priėmimas atsižvelgiant į kokybę.

Maisto kokybės kontrolės sprendimas leidžia skaidriai vykdyti kokybės tikrinimo ir ataskaitų teikimo procesus bei juos valdyti. Šis sprendimas suteikia tiesioginių įžvalgų apie kokybės dinamiką jūsų versle ir galimybę išsamiai sekti ir tikrinti siunčiamas ir gaunamas partijas. Naudodami maisto kokybės kontrolės sprendimą, galite kurti bandymus ir nustatyti geriausius rezultatus – su visais procesais, produktais ir medžiagomis.

Papildomos vertės funkcijos – svarbios valdymo galimybės, užtikrinančios produktyvesnes verslo operacijas ir geresnį matomumą.

Į vertės funkcijų sprendimą Food Value Features įtrauktos visapusės turto ir priežiūros valdymo galimybės: turto stebėjimas, finansai, pirkimai, atsargų laikymas ir planavimas. Jų pagalba galėsite tiksliai ir efektyviai sekti catch weights ir taikyti alternatyvius prekių matavimo vienetus. Keletas finansinių įrankių padės valdyti atskaitymus, pasiūlymus ir nuolaidas.

Maisto prekių sandėliavimas ir paskirstymas – išskirtinės pristatymo paslaugos efektyviausiai išnaudojant išteklius ir įrangą.

Jei reikia pristatyti prekes klientams, pasitikėkite maisto prekių sandėliavimo ir paskirstymo sprendimu – taip sutaupysite laiko, pašalinsite su pristatymu susijusias klaidas ir užtikrinti geriausią įmanomą grąžą iš paskirstymo procesų bei juose naudojamo turto. Galėsite planuoti optimalius pristatymo maršrutus, optimizuoti paskirstymo planą pagal klientų reikalavimus ir prioritetus, taip pat padidinti prekių pakrovimo ir pristatymo efektyvumą suskirstant skirtingų tipų produktus etapais.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Columbus Lietuva, UAB
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 750 565
Verkių g. 25C, Vilnius, Lietuva
http://www.columbusglobal.com

Į viršų