Biudžetas

Nevda

Aprašymas

Tai yra kompiuterinė buhalterinės apskaitos sistema, skirta biudžetinėms įstaigoms. Ši sistema leidžia vesti atskirą buhalterinę apskaitą pagal kelis finansavimo šaltinius (valstybės, vietinį ar kt. biudžetą), vykdyti kitus tik biudžetinių organizacijų apskaitai būdingus veiksmus – pildyti asignavimų ir išlaidų knygas, spausdinti sąmatas ir jų vykdymo apyskaitas ir kt.Sistema BIUDŽETAS – daugiavartotojiška sistema, tenkinanti įvairaus dydžio organizacijų poreikius. Lanksti sistemos vartotojų registracija leidžia nustatyti teises kiekvienam vartotojui dirbti su vienu ar keliais laisvai pasirinktais sistemos moduliais. Be to, vartotojui gali būti suteiktos skirtingos teisės dirbant su vienu ar kitu finansavimo šaltiniu. Tai aktualu didelėms organizacijoms, kur kiekvienas apskaitininkas atlieka tik jam pavestą darbą. Tokia saugumo sistema leidžia atlikti savo darbą bet kuriame kompiuteryje, kuriame yra įdiegta sistema BIUDŽETAS.Sistema BIUDŽETAS veikia Windows aplinkoje ir naudoja SQL (kliento-serverio) technologiją. Duomenų bazės serveris – Sybase SQL Anywhere.

Minimalūs reikalavimai darbo vietos kompiuteriui: procesorius- Pentium 200MHz (rekomenduojamas galingesnis), operatyvinė atmintis- 32 Mb (rekomenduojama 64Mb arba daugiau), laisvos vietos diske- 50 Mb arba daugiau, operacinė sistema- Windows 98/ME/2000/NT arba naujesnė versija, monitorius- SVGA su 800 x 600 (arba didesne) skiriamąja geba.

Pagrindiniai sistemos BIUDŽETAS vartotojai – Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos Respublikos miestų bei rajonų savivaldybių administracijų apskaitos, socialinės paramos bei švietimo skyriai, seniūnijos, kultūros, švietimo, globos įstaigos ir kt.

Sistemos BIUDŽETAS struktūra – modulinė, todėl klientai gali įsigyti tik tuos modulius, kurie jiems reikalingi.

Pagrindiniai sistemos BIUDŽETAS moduliai: “Knyga”, “Ilgalaikis turtas”, “Trumpalaikis turtas”, “Atsargos”, “Lėšos ir atsiskaitymai”, “Darbo užmokestis”.

Papildomi sistemos BIUDŽETAS moduliai, kurie gali būti instaliuoti pageidaujant klientui: “Komunalinių paslaugų apskaita”, “Maitinimo apskaita”, “Tėvų įnašų apskaita”.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Nevda"
Savanorių pr.178, LT-03154 Vilnius
Tel. +370 5 2355800
El. paštas: info@nevda.lt
http://www.nevda.lt
Į viršų