Bendradarbiavimo sistema OpenText Social Workplace

Open Text

Aprašymas

Open Text Social Workplace (OTSW) padeda įmonėms sukurti saugią socialinio tinklo aplinką. Su OTSW darbuotojai gali tiesiogiai bendrauti saugiame savo įmonės tinkle, tuo pačiu kurdami istorinę organizacijos žinių bazę. Idėjos, nuomonės, patirtis – tai turinys, kuris gali būti lengvai prieinamas visiems pagal teises, bet kuriuo metu, iš bet kurios vietos. Taip pat ir mobiliais įrenginiais.

Tai Web 2.0 produktas. OTSW gali būti naudojamas ir kaip atskira bendradarbiavimo sistema, šalia jau veikiančio įmonės el. pašto.

Bendruomenės gali diskutuoti gražiai redaguotomis žinutėmis, dalintis failais, kuriuos galima redaguoti tiesiai serveryje (WebDAV), kurti Wiki puslapius dalyvauti tiesioginiuose pokalbiuose (chat). OTSW vartotojai turi prisistatymo (profile), tinklaraščio (blog), savo būsenos paskelbimo (pulse, microblog) galimybes. Vartotojai gali užsiprenuomeruoti bendruomenės žinutes gauti elektroniniu paštu arba gauti dienos žinučių kiekių suvestinę. Patogi indeksuota paieška, gairių (tag) sistema. Bendruomenėse dalyvauti gali ir išoriniai vartotojai.

Privalumai

Saugumas, nedidelis TCO, lengvai administruojama, patogu dirbti mobiliais įrenginiais.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Open Text, http://www.opentext.com

Diegėjas

UAB "BM"
Baltijos g. 36 - 40, LT-48250 Kaunas
Tel.: +370 61512420
El. paštas: bm@firstclass.lt
http://www.bendruomeniu-medijos.lt/

Atstovas

UAB "BM"
Baltijos g. 36 - 40, LT-48250 Kaunas
Tel.: +370 61512420
El. paštas: bm@firstclass.lt
http://www.bendruomeniu-medijos.lt/
Į viršų