BC Apskaita Plius

Balco LTD

Aprašymas

Pagrindinė BC Plius pranašumų filosofija – tai į vartotojo poreikius orientuotas įmonės išteklių planavimas (angl. Customer synchronized resource planning, CSRP). Tokio lygio verslo valdymo sistemai būdingas operatyvus reagavimas į rinkos pasikeitimus, į vientisą sistemą sujungiant vidinius (angl. Enterprise resource planning, ERP) ir išorinius (angl. Customer relationship management, CRM) sėkmingai verslo plėtrai būtinus elementus bei procesus:

  • tiekimą, gamybą, paskirstymą;
  • žmogiškuosius išteklius (personalą);
  • projektus, užduotis darbuotojams;
  • rinkodarą, pardavimus;
  • buhalteriją ir finansus;
  • ryšių su klientais palaikymą ir kt.

Centralizuotas valdymas, patikimumas ir saugumas – visapusė nauda įmonei

BC Plius verslo valdymo sistema užtikrina stabilų ir paprastą įmonės valdymą keičiantis verslo aplinkai bei klientų poreikiams. Visos atliekamos operacijos fiksuojamos centrinėje duomenų bazėje, informaciją gali naudoti pirkimų, rinkodaros, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojai.

Pardavimų vadybininkui…

Turėdami 360 laipsnių vaizdą apie kiekvieną klientą bei reikiamus programinius įrankius, įmonės pardavimų skyriaus darbuotojai gali lengvai nustatyti pelningiausias atviras pardavimo pozicijas, į kurias reikėtų orientuotis, greitai peržiūrėti kliento pirkimų istoriją, prekių, kurias klientas jau yra įsigijęs, sąrašą, pasirašytas sutartis, pateiktus pasiūlymus, visą bendravimo su klientu istoriją, kad ir kaip seniai tai buvo daroma, planuoti darbus pagal vykdomus projektus ir kt.

Marketingo specialistui…

Analizuodamas pardavimų rezultatus pagal klientus, laikotarpius, produktus ar jų grupes bei kitus kriterijus, marketingo specialistas gali vykdyti rezultatyvesnes pardavimų skatinimo kampanijas, planuoti akcijas, keisti kainodaros ir taikomos nuolaidų sistemos strategijas.

Finansininkui…

Atliekant operacijas, išrąšant sąskaitas automatiškai formuojami buhalteriniai įrašai, todėl įmonės finansininkui nereikia gaišti laiko mechaniniam sąskaitų suvedimui, deklaracijų pildymui, ataskaitų ruošimui. Jis gali daugiau laiko skirti įmonės kaštų analizei, finansinės veiklos planavimui ir gerinimui.

Įmonės vadovui…

Savo ruožtu vadovas bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos gali prisijungti prie sistemos internetu ir pasinaudoti lanksčiais analizės įrankiais, atspindinčiais realią pačios įmonės būklę, koordinuoti darbus ir įvertinti darbuotojų rezultatus. Jis gali būti tikras, jog darbuotojų kaita neturės kritinės reikšmės įmonės veiklos rezultatams. Visa informacija apie esamus ir potencialius klientus, projektus, atliktus bei planuojamus darbus saugoma centrinėje duomenų bazėje, todėl net naujai priimtas žmogus galės nieko nelaukdamas tęsti pradėtą veiklą.

Patikima ir saugu

Naudojantis naujausiomis technologijomis sukurta duomenų bazės architektūra užtikrina visišką verslo valdymo sistemos BC Plius patikimumą ir teisingą rezultatų gavimą.

BC Plius – pirma lietuviška verslo valdymo sistema, testuota pagal „Microsoft“ reikalavimus. Sėkmingai atlikti testai „Verified for Windows XP“ tarptautinėje laboratorijoje „VeriTest“ patvirtino, kad verslo valdymo sistema BC Plius yra tinkama darbui „Windows XP“ aplinkoje. 2005 m. vasario 6 d. sėkmingai atlikti testai „Microsoft Platform Test for ISV Solutions“. BC Plius suteiktas produkto identifikacinis numeris: UA0402111954.

Privalumai

Programos privalumai, kurie išskiria programą iš kitų tokios rūšies programų:
  1. Lengvas valdymas
  2. Aiškus ir suprantams informacijos pateikimas
  3. Greitas informacijos gavimas. Lanksti ataskaitų sistema

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB „BALCO LTD“
S.Dariaus ir S.Girėno g. 21-19, LT-92254 Klaipėda
Tel.: +370 46310 610, +370 46313 754
Mob. tel.: +370 698 54212
El. paštas: balco@balco.lt http://www.balco.lt
Į viršų