B1.lt


Aprašymas

B1.lt — sukurta Profis Group (rinkoje nuo 2003 metų), atsižvelgiant į iškilusį poreikį supaprastinti buhalterijos tvarkymą bei sumažinti išlaidas, kurias patiria įmonės, įsigydamos brangią apskaitos programinę įrangą. Mūsų misija — padėti visoms įmonėms Lietuvoje sumažinti buhalterinės apskaitos kaštus iki 10 kartų.

Efektyvios įmonės tikslas — patogiai ir saugiai perkelti buhalteriją į debesį, tam, kad buhalteriai galėtų apskaitą tvarkyti ir duomenis pasiekti iš bet kurio kompiuterio, su bet kokia operacine sistema, kad direktorius, pardavimų vadovas, vadybininkas, sandėlininkas galėtų dirbti naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Suteikti galimybę direktoriui ar akcininkui lengvai gauti reikiamas ataskaitas, duomenis ir atlikti norimus veiksmus netrukdant ir nelaukiant buhalterių.

B1.lt turi visus būtinus modulius visapusiškam buhalterijos  tvarkymui tiek prekybos ir paslaugų įmonėms, tiek ir gamybos bei transporto įmonėms. Programoje automatizuotos pagrindinės buhalterinės funkcijos, todėl įmonės apskaita tvarkoma efektyviau ir paprasčiau — patiriamos mažesnės laiko sąnaudos. Vienu metu prie buhalterinės apskaitos programos gali prisijungti ir dirbti neribotas kiekis darbuotojų.

B1.lt saugumui užtikrinti naudojamas SSL sertifikatas, programa talpinama UAB „Interneto vizija” serveriuose. Programa tinkama integracijai su skirtingomis programomis bei el.parduotuvėmis per API.

Privalumai

 • 30 dienų nemokamai
 • Nereikia įdiegti, nereikalauja serverio. Veikia be „Remote“
 • Derinasi prie mobiliujų įrenginių (responsive)
 • Atvira registracija. Darbo pradžia po 30 sek.
 • Veikia lietuvių (LT), anglų (EN), rusų (RU) kalbomis
 • Atviras API, galima sujungti su eBay, Amazon, Etsy, Shopify, WooCommerce, PrestaShop, OpenCart, Magento
 • Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

  Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

  Gamintojas

  UAB "B1.lt"
  Taikos pr. 52C-1202, LT-91184 Klaipėda
  Tel.: +370 46 210322
  El. paštas: info@b1.lt
  Tinklapis: www.b1.lt/

  Į viršų