Roda

Aruno Armono kompiuterijos firma

Aprašymas

RODA susideda iš 4 dalių (modulių):
  1. Atsiskaitymai su tiekėjais/pirkėjais ir atsargų (prekių ir medžiagų) apskaita ;
  2. turto nusidėvėjimo ir likutinės vertės skaičiavimas;
  3. atlyginimai;
  4. buhalterija.

Duomenys iš pirmų trijų gali būti perkelti į ketvirtą – buhalteriją. RODOS galimybės:

  1. Atsiskaitymai su tiekėjais/pirkėjais ir atsargų (prekių ir medžiagų) apskaita: atsargų pajamavimas iš tiekėjų; atsargų pajamavimas iš gamybos; atsargų perdavimas iš vienų įmonės padalinių į kitus ir nurašymas; prekių, medžiagų ir paslaugų pardavimas; kontrahentų (tiekėjų ir pirkėjų) duomenų bazės vedimas; atsiskaitymų su kontrahentais vedimas ir įsiskolinimų kontrolė; importuojamų prekių kainų perskaičiavimas į litus įtraukiant muitą ir transporto išlaidas; 5 pardavimo kainų lygiai; sąskaitų faktūrų, kasos pajamų ir išlaidų orderių spausdinimas. atsargų apyvartos apskaita ir valdymas; ataskaitų spausdinimas.
  2. Turto nusidėvėjimo ir likutinės vertės skaičiavimas: turto objektų duomenų bazės vedimas: turto nusidėvėjimo ir likutinės vertės skaičiavimas; ataskaitų spausdinimas.
  3. Personalo valdymas, atlyginimai ir socialinis draudimas: įmonės personalo duomenų bazės vedimas; tabelių vedimas; kasmėnesinis atlyginimų ir visų kitų priskaitymų/atskaitymų skaičiavimas (taip pat ir dirbantiems viešuosius darbus, honorarai ir autoriniai atlyginimai); ataskaitų, formų bei pažymų SODRAI, VMI ir kt. spausdinimas.
  4. Buhalterija: bendro buhalterinio žurnalo ir sąskaitų likučių vedimas; duomenų iš kitų modulių perkėlimas į buhalteriją; eilinio apskaitos periodo uždarymas; buhalterijos ataskaitų, žurnalų, finansinės atskaitomybės formų spausdinimas; mokejimo pavedimai, tarptautiniai pavedimai. Įvykdytų pavedimų perkėlimas į buhalteriją, ryšys su bankais per internetą. RODA leidžia taisyti uždarytų praeitų apskaitos periodų duomenis ir iš naujo uždaryti periodus. Šios galimybės neturi daugelis kitų programų. RODA leidžia vesti NERIBOTO ĮMONIŲ SKAIČIAUS apskaitą. Visas spausdinamas ataskaitas galima eksportuoti į EXCEL bylas tolimesniam apdorojimui ar ryšiui su kitomis programomis.Sistema yra pastoviai tobulinama, atsižvelgiant į apskaitos reikalavimų pasikeitimus ir į vartotojų pageidavimus. RODA pralenkia kitas mums žinomas programas savo paprastumu ir vartotojai labai greit išmoksta ja naudotis. Programa veikia atskirame kompiuteryje arba tinkle, vartotojų skaičius tinkle neribotas. Programos limituotą versija ir aprašymą rasite internete http://roda.visiems.lt

Privalumai

Pilna atlyginimų apskaita už labai konkurencingą kainą, lengva išmokti dirbti. Ataskaitos SoDrai ir VMI.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Aruno Armono kompiuterijos firma
Žemaitės g. 21, Vilnius LT-2009
Tel.: (8~5) 2337144, Mob.tel.: (8~673) 61760
El.paštas: akf@akf.lt
http://www.akf.lt

Diegėjas

Aruno Armono kompiuterijos firma
Žemaitės g. 21, Vilnius LT-2009
Tel.: (8~5) 2337144, Mob.tel.: (8~673) 61760
El.paštas: akf@akf.lt
http://www.akf.lt
Į viršų