AIVA 9001 CRM

AIVA SISTEMA

Aprašymas

AIVA 9001 CRM programa leidžia sukurti esamų ir potencialių klientų duomenų bazę, registruoti klientų paklausimus, planuoti veiksmus su klientų paklausimais, registruotį jų įvykdymą, perduoti darbus kitiems vadybininkams, kaupti darbo su klientais duomenų bazę.

Programa gali būti naudojama tiek savarankiškai, tiek su kitais AIVA 9001 programos moduliais (Daugiau svetainėje http://www.aiva.lt/).

Galima įvesti informaciją tiek apie įmones, tiek apie fizinius asmenis, priskirti jiems įvairius požymius – kokio dydžio įmonė, kokia jos veikla, kaip ji surasta, kas ją užregistravo. Taip pat pasinaudojant sistemoje esančiu katalogu, galima įmonei priskirti, kokios mūsų įmonės paslaugos ir prekės gali dominti šią įmonę, priskirti prekių kainų lygius, pastovias nuolaidas, individualias kainas. Įmonei ar fiziniam asmeniui galima priskirti, ar jis potencialus klientas, ar jau esmas klientas, ar labai svarbus klientas. Šias kategorijas galima susikurti patiems.

Potencialių ir klientų paiešką galima atlikti pagal visus išvardintus kriterijus bei adresą, pavadinimo fragmentą, atsispausdinti atrinktų klientų ar potencialių klientų sąrašus su jų rekvizitais.

Programoje galima fiksuoti klientų paklausimus. Jiems programa automatiškai suteikia numerį. Prie kliento paklausimo galima patalpinti failus.

Kiekvienam paklausimui planuojami veiksmai, kuriuos turi atlikti vadybininkas, kad įvykdytų kliento paklusimą – t.y. parduotų jam prekę arba paslaugą.

Iš suplanuotų su klientais veiksmų programa automatiškai sudaro vadybininkų darbo planus, kurie yra aktyvūs.

Iš darbo planų vadybininkai gali atlikti veiksmus – peržiūrėti kliento duomenis, atžymėti informaciją apie veiksmo įvykdymą ir planuoti naujus veiksmus.

Kartu darbo planai yra ir ataskaita apie vadybininkų atliktus darbus.

Be to, programa automatiškai generuoja prieš nustatytą kiekvienai veiksmų rūšiai laiką priminimus vadybinkams, kad jie nepamirštų atlikti suplanuotus darbus.

Privalumai

Sukaupiama potencialių ir esamų klientų duomenų bazė, todėl informacija apie potencialius klientus nedingsta, kaupiasi informacija apie kontaktus su klientais ir apie vadybininkus.

Pagerėja vadybininkų sąveika aptarnaujant klientus - ypač jei jie randasi skirtinguose miestuose.

Programa taupo vadybininkų laiką, neleidžia pamiršti, kas buvo suplanuota atlikti su klientais. Taip geriau aptarnaujami klientai, neprarandami potencialūs užsakymai dėl to, kad vadybininkas pamiršo susiekti su klientų arba išėjo iš darbo.

Vadovai realiame laike mato, kaip vadybinkai dirba su klientais.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "AIVA SISTEMA"
Aguonų 10, Vilnius
Tel.: +370 5212 3258
El. paštas: sales@aiva.lt
http://www.aiva.lt/
Į viršų