Aiva 9001

Aiva sistema

Aprašymas

AIVA 9001 pirmoji internetinė lietuviška programa, skirta verslo valdymui ir elektroninei komercijai.

Programos autoriai – firmos AIVA SISTEMA ir KOMPIUTERINĖS TECHNOLOGIJOS. Programa pradėta eksplotuoti firmoje 2002 metais, pradėta platinti kitoms įmonėms – 2003 metais.

INFOBALT 2003 metų Informacinių technologijų parodoje programa AIVA 9001 buvo priimta geriausio metų gaminio konkursui.

AIVA 9001 programa skirta komercinėms ir gamybinėms įmonėms atlikti sekančioms funkcijoms:

  • Sukurti Interneto svetainę su prekių katalogu.
  • Sukurti Interneto parduotuvę galutiniams vartotojams-fiziniams asmenims ir įmonėms.
  • Sukurti Didmeninės prekybos E-komercijos sistema, kuri leistų geriau aptarnauti esamus klientus suteikiant jiems informaciją per Interneto svetainę apie jų gautus pasiūlymus, pirkimus ir užsakymų vykdymą.
  • Efektyviai organizuoti tikslinį įmonės prekių ir paslaugų marketingą elektroniniu paštu ir faksu, surasti naujus klientus, geriau aptarnauti esamus operatyviai pateikiant jiems naujausią informaciją apie įmonės vykdomas pardavimo akcijas, naujas prekes ir kainų pasikeitimus.
  • Sukurti Kontaktų su klientais valdymo sistemą (CRM). Palengvinti pardavimo vadybininkų darbą,-kainininkų, pasiūlymų ir sąskaitų ruošimą panaudojant iliustruotą Internetinį prekių katalogą.Panaudoti Internetą pasiūlymų siuntimui.Sukurti komercinių pasiūlymų registracijos ir paieškos sistema. Sumažinti Pardavimo vadybininkų darbo sanaudas, kontroliuoti jų darbą ir pagerinti klientų aptarnavimą, padidinti pardavimo efektyvumą.
  • Įdiegti įmonėje Internetinę Pirkimų valdymo sistemą.Palengvinti tiekimo vadybininkų darbą, sumažinti jų darbo sąnaudas, padidinti tiekimo operatyvumą ir kokybę, kontruoliuoti jų darbą.
  • Panaudoti Internetą prekių apskaitai sandėliuose ir parduotuvėse.Sumažinti žymiai darbo sąnaudas prekių pajamavimui, išdavimui ir apskaitai. Operatyviai kontroliuoti prekių atsargas ir judėjimą, nepriklausomai nuo to, kuriame įmonės padalinyje tai vyksta.
  • Gamybinėms įmonės, kurių veikla įrengimų surinkimas, automatizuoti gaminių užsakymo, gamybos planavimo, valdymo ir apskaitos funkcijas.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "Aiva sistema"
Aguonų g. 10, Vilnius,
El. paštas. sales@office.aiva.lt,
http://www.aiva.lt/

Diegėjas

UAB "Aiva sistema"
Aguonų g. 10, Vilnius,
El. paštas. sales@office.aiva.lt,
http://www.aiva.lt/

Į viršų