AIVA Autoservisas sistema

Aiva Sistema

Aprašymas

Aiva programos pagalba automatizuojami Užsakymų vykdymo valdymo, remonto darbų vykdymo valdymo, autodetalių užsakymo ir apskaitos procesai.
Šių procesų automatizavimo sprendimas taupo laiką užsakymų valdymui ir apskaitai, padeda geriau kontroliuoti darbų vykdymą, padeda įdiegti darbininkų apmokėjimo nuo atliktų remonto darbų sistema ir taip padidinti jų darbo našumą, didina įmonės ekonominį efektyvumą ir padeda geriau aptarnauti klientus.

Programa labai tinka autoservisams kurie atlieka automobilių ir sunkvežimių korpuso remonto darbus

AIVA Autoservisas programos pagalba automatizuojami procesai ir jų tarpusavio ryšiai parodyti žemiau pav.

Užregistravus kliento užsakymą, atspausdinamas Užsakymas-sutartis.
Po automobilio diagnostikos sudaroma pirminė darbų sąmata, į kuria įtraukiami reikalingi atlikti darbai bei reikalingos detalės.

Iš sąmatų duomenų sudaromas darbų planas bei suformuojami detalių užsakymai tiekėjams.

Užsakymai tiekėjams gali būti išsiųsti tiesiogiai iš programos. Gavus detales jų pajamavimui nebereikia įvesti gautų prekių duomenų, nes juos programa paima iš užsakymų tiekėjams. Programa parodo kokiam kliento užsakymui gautos detalės, o kai darbai įvykdyti-automatiškai nurašo užsakytas panaudotas detales, todėl nebereikia nurašymui reikalingų duomenų įvedinėti į programą.

Darbų atlikimo valdymui iš programos suformuojama ir atspausdinama paskyra su reikalingais atlikti darbais ir jų barkodais.

Darbininkas gavęs paskyra pats nuskenuoja savo darbo pradžios barkodą, o pabaigęs darbo atlikimo pabaigos barkodą, bei savo kortelės barkodą. Programa užregistruoja kas kada pradėjo ir pabaigė darbus ir kiek darbai truko, paskaičiuoja darbų savikainą, bei atlyginimus darbus atlikusiems darbuotojams.

Gautos ir išrašytos faktūros automatiškai patenka į AIVA programos buhalterijos modulį arba per specialų interfeisą gali būti perduotos į įmonėje jau naudojamą buhalterinės apskaitos programą.

Daugiau apie AIVA SISTEMA ir šias ir kitas mūsų teikiamas paslaugas autoservisams rasite mūsų Interneto svetainėje www.aiva.lt/Autoservisams-1

Privalumai

• Paprasta naudojimui- labai mažai tereikia įvesti duomenų kad valdyti visą darbo su klientų užsakymais procesą, nes duomenis perduodami iš vieno proceso į kitą
• Galimybė kontroliuoti darbų atlikimo eigą, paskaičiuoti darbų trukmę ir apskaičiuoti vykdytojams atlyginimus be jokio papildomo rankinio duomenų įvedimo, nes tie duomenys gaunami darbininkui pačiam skenuojant paskyrą
• Duomenų bazė saugoma Interneto serveryje, todėl nereikia rūpintys duomenų saugumu, nereikia turėti savo serverį, bei atsiranda galimybė dirbti keliems padaliniams su bendra duomenų baze.
• Autoservisai, kurie dar užsiima detalių prekyba gali įsigyti papildomus mažmeninės ir didmeninės prekybos modulius
• Automatizuotas duomenų pateikimas į I.SAF ir I.VAZ sistemas.
• Įvairios sandėlio, pardavimų, bei darbų ataskaitos padeda analizuoti įmonės veiklą ir priimti geriausius
• Technologiniai privalumai: Galimybė dirbti su programa vienu metu keliomis kalbomis, Panaudota nemokama MySQL DBVS, todėl mažesnė sistemos kaina

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

KŪB "AIVA SISTEMA"
Aguonų g. 6, Vilnius LT-03213
Tel.nr.: 869802977
El. pastas: robert@aiva.lt
www.aiva.lt

Diegėjas

KŪB "AIVA SISTEMA"
Aguonų g. 6, Vilnius LT-03213
Tel.nr.: 869802977
El. pastas: robert@aiva.lt
www.aiva.lt
Į viršų