NaviTrans

Aprašymas

NaviTrans – Įvertinta ir pripažinta verslo valdymo sistema, skirta transporto ir logistikos įmonėms,

„Adacta Group“ tikslas – užtikrinti kokybišką ir sklandų kasdieninių procesų valdymą transporto ir logistikos įmonėse. „Adacta“ yra oficialus „NaviTrans“ – „Microsoft Dynamics 2013 RTC“ IT sprendimo – platintoja ir diegėja Pabaltijo šalyse ir Skandinavijoje.

„NaviTrans“ padeda administruoti įmonės veiklą nuo užsakymo pateikimo, planavimo iki sąskaitų tvarkymo. Patogi ir intuityvi naudotojo sąsaja Jūsų darbuotojams leis bet kuriuo metu priimti teisingą sprendimą, o vadovams kontroliuoti pelną ar nuostolius visuose logistikos proceso etapuose.
Siekiame išlaikyti patikimą ir energingą komandą, kuri užtikrintų aukštą paslaugų kokybę. Pagrindinis mūsų verslo sėkmės garantas – kokybiškos paslaugos ir kvalifikuoti specialistai.

Susisiekite su mumis ir sužinosite, kaip „NaviTrans“ galėtų palengvinti kasdieninius Jūsų darbus.

Privalumai

„NaviTrans“ – tai pati paprasčiausia ir aiškiausia IT sistema, skirta Danijos transporto ir logistikos įmonėms. „NaviTrans“ Jums bus naudinga, nes:
  • tai yra integruotas IT sprendimas, skirtas visiems įmonėje vykstantiems procesams apdoroti: nuo išsiuntimo ir planavimo iki finansų, darbo užmokesčio ir ataskaitų;
  • „NaviTrans“ aptarnauja visą transporto, transporto priemonių, konteinerių, priekabų, vežėjų ir kt. valdymo sistemą, leidžia tai padaryti lengvai ir paprastai;
  • „NaviTrans“ palengvina darbą, padėdama verslą plėtoti nekuriant jokių sudėtingų sistemų.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Diegėjas

UAB "Adacta LT"
Olimpiečių g. 1-45, LT-09200 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 233 9441
El. paštas: info@adacta.dk

Atstovas

UAB "Adacta LT"
Olimpiečių g. 1-45, LT-09200 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 233 9441
El. paštas: info@adacta.dk
Į viršų