MeatMaster

Pralo

Aprašymas

MeatMaster – tai gamybos, gaminių ženklinimo ir atkrovimo, bei atsekamumo valdymo sistema, skirta mėsos perdirbimo įmonėms. Ji leidžia efektyviai valdyti visą gamybos procesą, greitai užregistruoti duomenis ir  perduoti juos į bet kurią įmonėje naudojamą apskaitos programą.

MeatMaster yra sudaryta iš atskirų modulių, todėl nesudėtingai pritaikoma konkrečios įmonės poreikiams.

Pagrindiniai MeatMaster moduliai:
Žaliavų priėmimas

Žaliavos registruojamos jų priėmimo vietoje. Sukaupti duomenys siunčiami į apskaitos programą ir naudojami žaliavoms pajamuoti.

Skerdykla

MeatMaster leidžia automatiškai užregistruoti kiekvienos skerdienos svorį ir jos vertinimo parametrus, o duomenis panaudoti skerdienai pajamuoti.

Gamyba

Gamybos modulis gali valdyti skerdienų išpjaustymo, gaminių gamybos ir priėmimo į sandėlį procesus. Jis leidžia automatiškai nuskaityti skerdienos svorį, jį užregistruoti, suformuoti gamybos užduotį ir sverti pagal nurodytą receptą. Sukaupti duomenys siunčiami į apskaitos programą ir naudojami žaliavoms nurašyti ir gaminiams pajamuoti.

Fasavimas

MeatMaster gali registruoti gaminius prieš ir po fasavimo, fiksuojant jų svorį, kodą ir partijos numerį. Duomenys siunčiami į apskaitos programą ir naudojami gaminiams nurašyti ir pajamuoti.

Užsakymų komplektavimas ir išsiuntimas

MeatMaster gali valdyti skerdienų ir fasuotų-etiketuotų gaminių išsiuntimo procesus. Kai operatorius pasirenka vykdomą užsakymą ir pasveria produktą, sistema užregistruoja svėrimo duomenis, kuriais remiantis išrašoma sąskaita-faktūra.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB PRALO
Geležinio Vilko g. 18A, LT-08104 Vilnius
Tel.: +370 5 2301110, 
El. paštas: info@pralo.eu
http://www.pralo.eu/

Diegėjas

UAB PRALO
Geležinio Vilko g. 18A, LT-08104 Vilnius
Tel.: +370 5 2301110,
El. paštas: info@pralo.eu
http://www.pralo.eu/
Į viršų