Columbus gamybos valdymo sprendimas

Columbus Lietuva

Aprašymas

Pažangus projektų valdymas
Vykdykite projektus laiku, sveikomis maržomis, efektyviai naudodami resursus ir atsiliepdami į klientų lūkesčius. Pažangus projektų valdymo įrankis yra visiškai integruotas į verslo valdymo sistemą ir procese nuo kainos pasiūlymo iki gamybos suteikia galimybes nedelsiant reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius ir išvengti praradimų dėl konkurencijos. Sudėtingi projektai nuo šiol kontroliuojami, nes užtikrinamas visiškas visų procesų, išteklių ir sąveikų skaidrumas bei valdymas. Išplėstiniai, intuityvūs verslo įžvalgų ir sprendimų priėmimo įrankiai leidžia imtis tinkamų veiksmų siekiant apsaugoti pajamas ir gerinti klientų patirtį.
Įrengimų aptarnavimo valdymas
Padeda užtikrinti sklandų įrengimų veikimą, kontroliuoja garantijas ir sutarčių išlaidas, garantuoja savalaikį paslaugų teikimą. Įrengimų aptarnavimo valdymas padeda kurti klientų lojalumą, nes įrengimai, kuriuos jūs prižiūrite, veiks be neplanuotų prastovų. Šis sprendimas supaprastina kompleksinių sutarčių ir garantijų valdymą, taip pat atsarginių detalių tvarkymą. Galite sukurti glaudesnius, didesnį bendradarbiavimą užtikrinančius ryšius su klientais ir gauti pajamų ne tik iš projektavimo ir gamybos, bet ir parduotų įrengimų aptarnavimo.
Įmonės turto valdymas
Nepertraukiamas veikimo laikas ir ilgesnė įrenginių, infrastruktūrų ir technikos parkų tarnavimo trukmė. Įmonės turto valdymo sprendimas užtikrina visišką techninės priežiūros, taisymo ir kapitalinio remonto (MRO) palaikymą, todėl padeda sėkmingai valdyti jūsų ir jūsų klientų mašinų bei gamybos įrangos darbą. Sumažės nuostolingų gedimų ir pagerės mobiliai ir už įmonės ribų dirbančių techninės priežiūros darbuotojų darbo efektyvumas. Sprendimo dėka galėsite numatyti kilsiančias problemas, stebėti ar efektyviai naudojami ištekliai atliekant mašinų ir gamybos įrangos techninės priežiūros darbus.
Mobilios paslaugos
Aptarnavimo įrašai, tvarkaraščiai, darbų užsakymai, įrangos skaitiklių ir kiti duomenys, pasiekiami iš mobiliųjų įrenginių. Už įmonės ribų dirbantiems aptarnavimo darbuotojams ir vadovams, teikiantiems ir koordinuojantiems aptarnavimo paslaugas, bus patogu naudotis mobiliojo aptarnavimo sprendimu. Jie galės peržiūrėti informaciją ir dokumentus, susijusius su jų užsakymais, klientais ir įranga, kurią reikia aptarnauti. Kai yra ryšys, šis sprendimas automatiškai sinchronizuojamas su pagrindinės verslo valdymo sistemos duomenimis. Užuot švaistę laiką skambučiams ar kelionėms į biurą, už įmonės ribų dirbantys darbuotojai gali sutelkti dėmesį į vidinių ir išorinių klientų aptarnavimą.
Produktų inžinerija
Į visas operacijas integruota inžinerija padeda pagerinti produktų kokybę, sumažinti paleidimo į rinką trukmę, gauti pelno iš inovacijų. Naudodami produktų inžinerijos sprendimą, jūsų inžinieriai gali bendradarbiauti su kitomis komandomis ir operatyviai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius, sumažinti su inovacijomis ir pokyčiais susijusias rizikas bei užtikrinti minimalų pakartotinių inžinerijos procesų skaičių. Jie matys atvirus užsakymus, kainas ir pageidaujamus tiekėjus, taip pat poveikį, kurį jų pasirinkimai daro gamybai bei finansams. Vadovai gali kontroliuoti produktų kokybę ir dizaino bei gamybos efektyvumą.
Vaizdinis projektų planavimas
Visiškas veiklos, biudžeto, tvarkaraščių, etapų, išteklių, medžiagų, įrangos ir kitų projekto elementų matomumas. Naudodami vaizdinio projektų planavimo sprendimą, projektų vadovams suteikiate įrankį tesėti pažadus apie projektų įvykdymą laiku. Gamybos įmonių veiklos planuotojams ir sprendimus priimantiems darbuotojams šis sprendimas suteikia realaus laiko įžvalgų apie projektų būseną ir išteklių pasiekiamumą. Šis sprendimas leidžia nedelsiant pastebėti ir išspręsti bet kokį nukrypimą nuo to, kas suplanuota, kad projektų eiga ir rezultatas atitiktų įsipareigojimus klientams.
e-Con konfigūratorius
Paprastas įrankis, skirtas konfigūruoti produktus, paslaugas, projektus ir kainų pasiūlymus gamybos klientams Naudodami e-Con konfigūratorių, jūsų pardavimo darbuotojai per kelias minutes ir klientų pageidaujamu formatu sugeneruos produkto kainas ir pasiūlymus. Įrankis leidžia operatyviai generuoti pasirinktinių produktų kainų pasiūlymus, kol klientai jais dar domisi. Taip jūs parodysite, kad sugebate efektyviai patenkinti klientų poreikius ir pelnysite jų palankumą.
Pramoninio turto valdymas ir skaidrumas visur ir visada (IoT)
innius apjungia duomenis iš daiktų interneto (IoT) su debesų, mobiliaisiais ir socialinio bendradarbiavimo sprendimais. Tai užtikrina optimalų pramoninio turto naudojimą ir sudaro prielaidas pajamų augimui dėl išskirtinės klientų patirties. Atlikę greitą ir nesudėtingą diegimą, greitai matysite, ar optimaliai naudojamas jūsų arba jūsų klientų pramoninis turtas, reikiamu laiku galėsite inicijuoti planinę techninę priežiūrą ir numatyti našumo bei techninius patobulinimus.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Columbus Lietuva, UAB
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 750 565
Verkių g. 25C, Vilnius, Lietuva
Tel. +370 5 210 27 27
http://www.columbusglobal.com

Į viršų