Xprotect Professional

Aprašymas

XProtect ® Professional yra atvira platforma paremtas IP vaizdo valdymo sprendimas, skirtas vidutinio dydžio įmonėms. Programinė įranga gali valdyti iki 64-ių kamerų per serverį bei neribotą kiekį vartotojų.

Sprendimas yra idealus aukštos kokybės (HD) vaizdo įrašymui bei vaizdo įrašų peržiūrėjimui. Tai efektyvus būdas valdyti ir eksportuoti vaizdo įrašus. Paieškos įrankiai leidžia greitai rasti norimą vaizdo įrašą vienoje ar keliuose kameruose.

Išbaigtas sprendimas gali stebėti ištisą miestelį ar keletos pastatų teritoriją. Vaizdo valdymo programinė įranga turi integravimo platformą, todėl gali būti integruota su verslo valdymo sistema ir vaizdo analitika.

Išbandykite nemokamai

Privalumai

Keletas serverių: lengvai plėsti savo įrenginių ir kamerų kiekį, nemažinant sistemos našumo, kadangi įtaisai gali būti paskirstyti tarp 5 serverių.

Dviguba srautinė transliacija: Du nepriklausomi, konfigūruojami vaizdo srautai realiam arba įrašytam vaizdų stebėjimui gali būti optimizuoti pagal srauto suspaudimą, rezoliuciją ir kadrų tempą.

Patobulintas judesio aptikimas: sumažina atminties ir centrinio procesoriaus (CPU) vartojimą, net kai yra įjungiamos papildomos kameros. Gali aptikti judesį pagrindiniame kadre, konkrečioje vaizdo dalyje, standartiniame ar žemesnės rezoliucijos vaizde.

Sequence Explorer: Rodo vaizdo apžvalgą pagal pasirinktą laiko intervalą iš vienos ar kelių kamerų. Funkcija naudoja vaizdo miniatiūras kurias galima pašalinti arba sugrupuoti, taip sukuriant greitą vaizdinį įrodymą.

Platesnis spektras: ImmerVision programinė įranga padidina vaizdo stebėjimo aprėpiamumą ir pašalina akluosius taškus, todėl Jūs galite stebėti didesnį plotą su tuo pačiu kamerų kiekiu.

Smart Client: vaizdo peržiūrėjimo įrankis lengvai eksportuoja vaizdą ir garsą vieno klavišo paspaudimu.Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė

Gamintojas

Milestone systems - www.milestonesys.com

Diegėjas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
www.new-vision.com / info.lt@new-vision.com

Atstovas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
www.new-vision.com / info.lt@new-vision.com

Į viršų