Xprotect Express

Aprašymas

XProtect ® Express yra atvira platforma paremtas IP vaizdo valdymo sprendimas, skirtas smulkiam verslui, ypač mažmeninei prekybai. Programinė įranga gali valdyti iki 48-ių kamerų per serverį bei 5-is vartotojus.

Vaizdo stebėjimo sprendimas palaiko vaizdo analitiką bei gali būti integruojamas (turi integravimo platformą) su trečių šalių programine įranga, todėl galite tobulinti savo sistemą.

Siekiant optimizuoti parduotuvės procesus, vaizdo stebėjimo programinė įranga palaiko XProtect ® Retail ir XProtect ® Transact pridėtinės vertės sprendimus. Kasos operacijų duomenys yra tiesiogiai integruoti su vaizdo įrašais iš atitinkamų kamerų, todėl galima įtartinus kasos operacijų duomenis patikrinti vaizdu, taip sumažinti sukčiavimą.

Lanksti licenzijavimo galimybė ir atvira sistemos platforma yra idealus variantas ateities planams, kadangi sistema gali būti tobulinima ir plėčiama pagal apsaugos ir verslo poreikių kaitą.

Išbandykite nemokamai

Privalumai

Žingsnis-pagal-žingsnį vadovas leidžia paprastai įdiegti vaizdo stebėjimo sistemą.

Unikali programinė įranga padės Jums prisijungti kameras prie sistemos, konfigūruoti vaizdą, paskirti vaizdo įrašymo tvarkaraštį, konfigūruoti judesio aptikimo nustatymus ir valdyti sistemos vartotojus.

Sistema automatiškai aptinka prijungtą techninę įranga, bei taip palengvina sistemos įdiegimo procesą.

Papildomi funkcionalumai pagal poreikius.

Integracija su trečių šalių programine įranga.

Papildomi produktai gali stebėti klientus, prekes ir kasos operacijos duomenis.

Atlikite duomenų analizę naudodami paieškos sistemą, vaizdo dokumentaciją ir veiklos rodiklius, visa tai leidžia patogiau ir efektyviau stebėti parduotuvės operacijas.

Atlikite tekstinę paieška ir stebėkite vaizdinę medžiagą operacijos atlikimo metu (kuponai, dovanų, lojalumo ir mokėjimo kortelės, grąžinamos prekės).

Atvira platforma leidžia lengvai modifikuoti ir tobulinti sistemą pagal Jūsų ateities planus.

Galima lengvai praplėsti programinės įrangos funkcionalumą bei naudoti daugiau vaizdo kamerų.

Skaitmeninis vaizdo įrašymas (DVR) palaiko ribotą techninės įrangos skaičių, veikia tik su vieno gamintojo kameromis. Su atvira platforma Jūs galėsite lengvai integruoti skirtingas kameras į vieną sistemą pagal Jūsų vaizdo stebėjimo poreikius ir finansinį biudžetą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė

Gamintojas

Milestone systems - www.milestonesys.com


Diegėjas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
www.new-vision.com / info.lt@new-vision.com

Atstovas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
www.new-vision.com / info.lt@new-vision.com

Į viršų