Xprotect Enterprise

Aprašymas

XProtect ® Enterprise yra atvira platforma paremtas IP vaizdo valdymo sprendimas, skirtas vidutiniams ir dideliems projektams. Programinė įranga gali valdyti neribotą kamerų ir vartotojų skaičių, naudoti keletą serverių ir stebėti skirtingas teritorijas.

Įdiegimo vadovas bei automatinis techninės įrangos aptikimas, leidžia lengvai ir greitai įdiegti didelį kamerų kiekį bei taip sutaupyti laiko ir kaštų.

Centralizuota valdymo platforma leidžia efektyviai stebėti ir valdyti neribotą kamerų skaičių* bei taip pagerinti reakcijos laiką. Programinė įranga palaiko integravimo galimybę, todėl gali būti konfiguruojama ir tobulinama pagal Jūsų poreikius.

*didesniam nei 250 kamerų projektui, rekomenduojamas XProtect ® Corporate sprendimas.

Išbandykite nemokamai

Privalumai

Programinė įranga aptinka į sistemą įjungtas IP kameras bei atsisiunčia reikiamą papildomą įranga bei taip pagreitiną įdiegimo procesą.

Automatinis kamerų įdiegimas, taisyklių nustatymas ir įrašų talpinimas bei archyvavimas palengvina konfigūravimo procesą.

Apsaugos darbuotojai gali valdyti kameras ir signalizaciją, kontroliuoti vartus ir įėjimus, skelbti garso pranešimus ir lengvai kurti bei eksportuoti vaizdo įrodymus.

Platus kamerų žemėlapis suteikia vizualios situacijos apžvalgos galimybę bei pagerina reakcijos laiką.

Integruota su žemėlapio funkcija, leidžia stebėti įvykių vizualią apžvalgą bei taip sumažinti netikrų įvykių pranešimus.

ImmerVision programinė įranga padidina vaizdo stebėjimo aprepiamumą ir pašalina akluosius taškus, todėl Jūs galite stebėti didesnį plotą su tuo pačiu kamerų kiekiu.

Du nepriklausomi, konfigūruojami vaizdo srautai realiam arba įrašytam vaizdų stebėjimui gali būti optimizuoti pagal srauto suspaudimą, rezoliuciją ir kadrų tempą.

Sistema aptinka judančius objektus, taip pagerina sudėtingų vietovių stebėjimą. Sumažina atminties ir centrinio procesoriaus (CPU) vartojimą, net kai yra įjungiamos papildomos kameros. Gali aptikti judesį pagrindiniame kadre, konkrečioje vaizdo dalyje, standartiniame ar žemesnės rezoliucijos vaizde.Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Milestone systems - www.milestonesys.com

Diegėjas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
http://www.new-vision.com/ / info.lt@new-vision.com

Atstovas

NEW VISION BALTIJA, Laisvės pr. 85, Vilnius
http://www.new-vision.com/ / info.lt@new-vision.com

Į viršų