VISMA BUSINESS

Visma AS

Aprašymas

„VISMA BUSINESS“ – tai ne vien tik buhalterinės apskaitos programa, tačiau ir verslo valdymo sistema. Klientų duomenų bazė (CRM), užsakymų, pardavimų bei logistikos duomenys pasiekiami greitai ir lengvai. Kitaip ir būti negali, nes „VISMA BUSINESS“ – efektyvios įmonės veiklos planavimo ir koordinavimo sistema.

Finansų apskaitos ir įmonių valdymo programa „VISMA BUSINESS“- patogus, lankstus, modernus norvegų kompanijos “Visma AS” produktas. Per ilgą savo veiklos laiką ši kompanija ne tik tapo viena pirmaujančių programinės įrangos gamintojų Skandinavijoje, tačiau taip pat aktyviai išplėtė savo veiklą ir tarptautiniu mastu. Šiuo metu VISMA finansų apskaitos ir įmonės valdymo sistemomis pasaulyje naudojasi virš 15 000 klientų visame pasaulyje.

„VISMA BUSINESS“ programa yra išversta į lietuvių kalbą, atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus, dirba Windows aplinkoje ir turi importo – eksporto galimybę su kitomis sistemomis.

„VISMA BUSINESS“ testuota “Microsoft” kompanijoje ir integruojama į “Microsoft Office” šeimą.

Vartotojui suteikiamos plačios galimybės gauti ir analizuoti informaciją jo pasirinktu būdu. Standartinis paketas pritaikomas specifinėms vartotojo verslo reikmėms. Nesudėtingas dizainas suteikia galimybę ja lengvai naudotis.

Bendradarbiaujant su UAB „INFO-TEC“ Paslaugų centras, Lietuvoje buvo sukurta lietuviška „VISMA BUSINESS“ versija, kurią UAB „INFO-TEC“ Paslaugų centras ir pateikia savo klientams.

Ši programos versija dirba su lietuviškais tekstais ir leidžia vartotojams ruošti dokumentus, kurie visiškai atitinka Lietuvos buhalterinės apskaitos ir mokesčių įstatymus Kaip ir kitose nacionalinių kalbų versijose, vartotojai gali dirbti ir su norima kalba. Tai idealus sprendimas bendroms įmonėms ir užsienio kompanijų atstovybėms (dukterinėms firmoms), dirbančioms Lietuvoje.

Standartinį „VISMA BUSINESS“ variantą sudaro trys moduliai:

finansų ir apskaitos;

užsakymų ir logistikos;

kontaktų valdymo (CRM).

Kiekvienas iš šių modulių gali būti diegiami ir naudojami atskirai, o kartu jie sudaro patogią dirbti daugiafunkcinę sistemą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Visma AS

Atstovas

UAB „INFO-TEC“ Paslaugų centras
V.Maciulevičiaus g. 51 LT-04310 Vilnius
Telefonas: (8-5) 272 75 25
Faksas: (8-5) 272 74 42
El. paštas: info@infotec.lt


Violeta Zdanevičienė
El. paštas: v.zdaneviciene@infotec.lt
Zita Žūsinaitė
El. paštas: z.zusinaite@infotec.lt
tel. nr.: (8-5) 275 09 82

Į viršų