Stomatologija

InKOMPas

Aprašymas

Ši kompiuterinių programų sistema skiriama stomatologinėms klinikoms, stomatologiniams poliklinikų kabinetams, privatiems stomatologiniams kabinetams ir t.t. Tai kompiuterizuota gydytojo-stomatologo darbo vieta. Kompiuterinė programų sistema “Stomatologija” – tai:

 • Gydytojų, dirbsiančių su programa, registravimas ir asmeninių slaptažodžių suteikimas;
 • Pacientų registravimo žurnalas;
 • Pacientų sąrašai (su paciento pasine dalimi);
 • Grafinės sąkandžių formulės kiekvienam pacientui;
 • Bendra stomatologinė apžiūra;
 • Bendra ekstraoralinė – intraoralinė apžiūra;
 • Kiekvienos atliktos stomatologinės paslaugos registravimas su galimybe suskirstyti darbus į atskiras stomatologijos sritis;
 • Speciali apžiūra pagal kiekvieną atskirą stomatologijos sritį bei gydymo planas;
 • Įvairios užsakovą tenkinančios ataskaitos;
 • Galimybė turėti apžiūrų, gydymo planų, grafinių formulių duomenų archyvus;
 • Registratūros darbo vieta;
 • Registracijos kortelių spausdinimas;
 • Galimybė gauti visas reikalingas ataskaitas.
Darbo eiga : Kiekvienas gydytojas turi unikalų slaptažodį. Jį surinkęs, stomatologas atidaro savo asmeninį registravimo žurnalą, kuriame registruoja pacientus.

Pacientui atvykus pas gydytoją, jis įtraukiamas į pacientų sąrašą, kuriame gali būti užrašomi jo pasiniai duomenys. Vaikų ir suaugusiųjų pasiniai duomenys skiriasi.

Pacientų sąraše numatyta greita paciento paieška pagal jo pavardę.

Kitas etapas – darbas su pacientu. Pacientui galima atspausdinti bendrosios stomatologinės apžiūros lapą, kurį jis gali užpildyti priimamajame. Duomenys įvedami į kompiuterį vėliau. Tą patį galima atlikti tiesiogiai bendraujant su pacientu.

Toliau gydytojas pildo ekstraoralinės ir intraoralinės apžiūros dalį bei grafinę sąkandžio formulę, kuri pateikiama trimis pjūviais. Čia pažymimos dantų ligos. Numatyti ir raidiniai žymėjimai. Yra galimybė grafiškai piešti ant pačios dantų formulės (pvz. tai reikalinga ortopedinėje stomatologijoje, norint pažymėti tiltus).

Stomatologiniai darbai yra suskirstyti į sritis, per kurias patenkame į stomatologinių darbų sąrašą . Gydytojų darbo palengvinimui programoje yra numatyti klasifikatoriai. Tai įvairūs žinynai, į kuriuos informacija įvedama prieš pradedant eksploatuoti programą: gydytojų, dantų technikų, gydytojų padėjėjų pavardės, stomatologinės paslaugos, jų įkainiai, įkainių koeficientai, diagnozių sąrašas, sutartiniai ženklai, ligų spalvos. Norėdami į darbų sąrašą įrašyti reikiamą paslaugą ar kt., galime ją pasirinkti iš klasifikatoriaus, ir taip labai pagreitinti duomenų įvedimą.

Programoje numatytas ir kitas atliktų darbų įvedimo būdas. Tai bendras darbų sąrašas. Jis skirtas įvesti ir peržiūrėti visus darbus, atliktus konkrečiam pacientui. Čia yra numatytas filtras, įgalinantis matyti darbus, atliktus konkrečiam dančiui.

Jeigu stomatologas dirba su jam reikalinga stomatologine sritimi (pvz. periodontologija), jis gali atlikti šios srities specializuotą apžiūrą arba sudaryti gydymo planą.

Visas apžiūras, gydymo planus, grafinę dantų formulę galima fiksuoti ir padėti į archyvą pagal atitinkamą datą. Tai reikalinga, norint peržiūrėti senus pacientų duomenis (pvz. atsiradus teisinėms problemoms).

Programoje padarytas ataskaitų generatorius įgalins peržiūrėti ir spausdinti įvairias klientui reikalingas ataskaitas. Numatomas ir statistinių ataskaitų generavimas.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "InKOMPas"
Ateities g. 1E - 1, LT-08419 Vilnius
Tel.: +370 5 2101202, +370 601 74413
El.paštas: admin@inkompas.lt
http://www.inkompas.lt

Diegėjas

UAB "InKOMPas"
Ateities g. 1E - 1, LT-08419 Vilnius
Tel.: +370 5 2101202, +370 601 74413
El.paštas: admin@inkompas.lt
http://www.inkompas.lt
Į viršų