ScriptServer TradePoint

ScriptServer International

Aprašymas

TradePoint santykių su klientais tinklo sprendimas yra tinkamas bet kokio dydžio įmonei, siekiančiai pardavinėti savo paslaugas ir prekes internetu. Su TradePoint pagalba Jūs galite individualizuoti savo paslaugas tiek verslo klientams (B2B), tiek galutiniams vartotojams (B2C), tiek abiems segmentams iš karto. Sprendimas sudaro galimybę klientams realiu laiku saugiai pirkti prekes, peržiūrėti ataskaitas, sąskaitas faktūras, užsakymus bei informaciją apie prekes. Sprendimas apima ir e-parduotuvės funkcionalumą (web shop).

TradePoint konkurenciniai pranašumai: verslo valdymas realiu laiku, nepasikartojantis lengvas įdiegimas, relaus laiko integracija su turima verslo sistema. Jūs galite atidaryti e-parduotuvę per vieną dieną.

TradePoint užtikrina draugišką vartotojo sąsają, leidžiančią bendrauti su klientais jų kalbomis bei naudoti jų valiutas.

Vienas pagrindinių sprendimo privalumų – galimybė vystyti klientų santykių tinklą (Customer Relationship Network). Pasiūlykite klientams priėjimą prie pirkimų istorijos, vykdomų užsakymų, asmeninių duomenų, taip pat elektroninių bylų saugojimą ir asmeninių žinučių lentą. Klientų savitarna ir klientų pasitenkinimas dėl tobulesnių dialogo įrankių didina pajamas, o efektyvus turimų darbo resursų panaudojimas, greitesnis ir kokybiškesnis klientų aptarnavimas lemia žymų kaštų sutaupymą ir didesnį pelną.

Privalumai

  • Verslo valdymas realiu laiku
  • Lengvas ir greitas įdiegimas (galimybė atidaryti e-parduotuvę per 24h)
  • Realaus laiko integracija su Microsoft Dynamics NAV verslo valdymo sistema
  • Draugiška darbuotojams ir klientams (daugiakalbė ir daugiavaliutė) aplinka
  • Galimybė kurti santykių su klientais tinklą (Customer Relationship Network)

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

ScriptServer International
http://www.scriptserver.com/

Diegėjas

UAB "Softera Baltic"
K. Donelaičio g. 62, 44248 Kaunas,
Tel. +370 37 752772
El. paštas: info@softera.lt
http://www.softera.lt

Atstovas

UAB "Softera Baltic"
K. Donelaičio g. 62, 44248 Kaunas,
Tel. +370 37 752772
El. paštas: info@softera.lt
http://www.softera.lt
Į viršų