Retail Chain Manager

Columbus IT Partner A/S

Aprašymas

Nepriklausomai nuo to, ką parduodate savo parduotuvėse savo gatvėje ar pasaulinėje rinkoje, jums prekyba tenka užsiimti vis labiau globalizuotoje ir konkurencingoje erdvėje. Internete jūsų klientui iki konkurentų – kurių jūs gal net ir nesate girdėjęs – vos keli pelės klavišo spustelėjimai.

Mažmeninės prekybos tempai taip pat išaugo. Priėmę neteisingą pirkimo sprendimą ar suorganizavę netinkamą rinkodaros kampaniją, savo parduotuvėse ar sandėliuose atsargų pavidalu galite ilgam įšaldyti dideles lėšas.

Tačiau pagaliau atsirado įperkamas ir šiuolaikinis sprendimas tokioms stambioms bei vidutinio dydžio mažmeninės prekybos įmonėms, kaip jūsų: tai – „Columbus IT Retail Chain Manager“.

Bendrojo vaizdo formavimas

Valdydama atsargas ir mažmeninę prekybą, sistema „Retail Chain Manager“ taip pat atlieka mažmeninės grandinės „akių ir ausų“ funkcijas. Akimirksniu galėsite sužinoti, koks produktas geriausiai parduodamas ir kokios kampanijos buvo pačios efektyviausios. Valdyti galima ir pelno maržą bei kitus finansinius rodiklius, tai suteikia galimybę formuoti sudėtingus biudžetus ir prognozuoti, remiantis ne „sėkmingu spėjimu“, o patikimais duomenimis.

Atsargų judėjimo užtikrinimas

Nuo žaliavų per gamybą iki sandėliavimo bei mažmenos parduotuvės – kiekviename jūsų gaminio gyvavimo ciklo etape egzistuoja begalės priklausomybių ir potencialių silpnųjų grandžių. „Retail Chain Manager“ leidžia jums analizuoti procesus ir racionalizuoti juos, taip paspartinant pateikimą ir sumažinant sąnaudas.

Kainodara tikruoju laiku

Tiksliai žinodami savo pardavimus, finansus ir tiekimo grandinės duomenis, turite galimybę iš tiekėjų gauti geriausias kainas. Be to, galite pasinaudoti akimirksniu atnaujinama jūsų mažmeninės prekybos grandinės prekių kainų sistema bei nedelsiant nustatyti nuolaidas, remiantis rinkos pokyčiais ar išoriniais įvykiais.

Klientų pasitenkinimo didinimas

„Retail Chain Manager“ leidžia analizuoti, kas parduodama sėkmingai ir kas neparduodama: taip gaunate galimybę racionalizuoti atsargas bei paskirstymo procesą, kad turėtumėte reikiamas prekes reikiamose parduotuvėse. Jūsų klientai bus laimingesni, galėdami pirkti tai, ko iš tiesų nori. Be to, jūs galėsite jiems pateikti naujausią informaciją apie atsargas bei prekių užsakymo būseną, naudodamiesi internetinėmis sekimo bei el. prekybos sistemomis, kurios šiandien jau yra tapusios geresniųjų klientų kasdienybe.

Suderinamumas su esamomis sistemomis

Sistema „Retail Chain Manager“ yra pasirengusi dirbti su kitomis sistemomis ir programine įrangą, kurią jau naudojate. Nesvarbu, ar dirbate su „Microsoft Office”, „Microsoft Server“, XML, ODBC, trečiųjų šalių pardavimo taško paslaugų programomis ar kitomis technologijomis, „Retail Chain Manager“ galės sėkmingai su jomis sutarti ir išspausti maksimalią naudą iš esamų investicijų ir mokymų.

„Columbus IT“ patirtis mažmeninėje prekyboje

Mes sukūrėme sistemą „Retail Chain Manager“ ir mes žinome, kaip ją geriausiai pritaikyti jūsų organizacijoje. Jūs dirbsite su žmonėmis, kurie kalbės jūsų kalba ir gerai žinos mažmeninės prekybos sferą. Pasitelkę mūsų žinias ir patirtį, greitai suprasite, kad „Retail Chain Manager“ ir „Columbus IT“ buvo gera investicija.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Columbus IT Partner A/S
Lautrupvang 6, DK-2750 Ballerup, Danmark
Tel.: +45 70 20 50 00
El. paštas: : info@dk.columbusit.com
www.columbusit.com

Diegėjas

Columbus IT Partner LT
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 750565
http://www.columbusit.lt

Atstovas

Columbus IT Partner LT
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 750565
http://www.columbusit.lt
Į viršų