QPR ScoreCard (Rodiklių sistema)

QPR Software Plc

Aprašymas

QPR ScoreCard yra bendras valdymo įrangos sprendimo būdas įgyvendinant Subalansuotų rodiklių ir strateginės veiklos valdymą. Taikydamos QPR ScoreCard, organizacijos sėkmingai planuoja, įgyvendina, perduoda informaciją ir įtraukia darbuotojus į organizacijos veiklą realizuodamos numatytus tikslus pagal suplanuotą strategiją.

Operatyvi informacija apie įgyvendinamą strategiją

QPR ScoreCard yra greitas ir paprastas būdas informuoti visus įmonės darbuotojus apie įgyvendinamą strategiją, veiklos būdų ir numatytų tikslų realizaciją. Dar pačioje programos įdiegimo pradžioje QPR ScoreCard automatinio tinklalapio sukūrimas leidžia į kiekvieno darbuotojo darbalaukį įrašyti asmeniniams poreikiams pritaikytą informaciją apie vykdomus procesus.

Darbuotojų įtraukimas į procesus

QPR ScoreCard skatina darbuotojus siekti abipusiai naudingų tikslų: jiems suteikta galimybė išnagrinėti organizacijos viziją, strategiją ir veiklos tikslus. Visų lygių organizacijos darbuotojai gali nesudėtingai nustatyti numatytus įpareigojimus ir užduotis, todėl kasdienės veiklos būdai yra lengvai suprantami ir greitai įgyvendinami.

Monitoringas, analizė ir sistemos darbo išbandymas 

QPR ScoreCard pateikia dinaminius, iš anksto nustatytus pranešimus, ataskaitas bei grafikus ir supažindina aukštesnio rango vadovaujančius darbuotojus, vadovus ir tarnautojus su vaizdine, skubiai apdorojama jų organizacijos veiklos apžvalga. QPR ScoreCard atidaro veiklos portalo integruojančią informaciją iš įvairių šaltinių, tuomet duomenys tampa informacija apie efektyvų valdymą.

Strategijos įgyvendinimas

QPR ScoreCard numatyta skatinti ir įgyvendinti organizacinius pokyčius, siekti nenutrūkstamo tobulėjimo ir viršyti numatytas darbo užduotis. QPR užtikrina konkurencinį pranašumą, kurio siekia Jūsų įmonė. QPR Collaborative Management Software (QPR Bendro valdymo įranga) yra puiki valdymo priemonė vadovauti verslui, įpareigojanti darbuotojus siekti numatytų tikslų ir laikytis nustatytų veiklos procesų.

Procesų valdymo integravimas į Jūsų organizaciją

QPR leidžia naujai pritaikyti jau egzistuojančias sistemas ir sukurti visoje bendrovėje veikiančią vieningą procesų valdymo sistemą. QPR ScoreCard gali būti integruojama su įvairiomis duomenų bazėmis ir IT sistemomis, tokiomis kaip: Oracle® ir Microsoft ® SQL Server™, leidžiančiomis automatiškai atnaujinti veiklos duomenis ir supažindinti Jus su dabartine įmonės veiklos padėtimi.

Greitai pasiekiami rezultatai

QPR ScoreCard siūlo labai greitą būdą realizuoti automatizuotą bendrą valdymo sprendimą. Nesudėtingai taikoma atlikimo sąsaja (interfeisas) leidžia sutvarkyti rodiklių sistemą pagal Jūsų matavimus valdymo požiūriu (įvesti kritinius matavimo rodiklius visuose procesuose ir vykdyti jų monitoringą). QPR ScoreCard programos taikymas jau pačioje darbo pradžioje leis įvertinti akivaizdžius Jūsų procesų valdymo sistemos privalumus.

Tinklalapyje galima daugiapakopė architektūra

QPR ScoreCard unikali architektūra sustiprina Interneto ir intraneto (vidinio įstaigos tinklo) reikšmę, numatydama naujų galimybių – tiek vidaus, tiek išorės komunikacijose – visumą. Paskirstyta, įvairiems vartotojams pritaikyta sistema užtikrina visiems registruotiems vartotojams galimybę interneto naršyklės pagalba vidiniame įstaigos tinkle matyti visą procesų valdymo modelį, aptarti veiklos eigą, strategiją ir įvesti informaciją. Individualus autentiškumo patvirtinimas ir vartotojų teisės užtikrina informacijos saugumą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

QPR Software Plc
Huopalahdentie 24 FI-00350 Helsinki, Finland
Tel. +358 290 001 150
El. paštas: customercare@qpr.com
http://www.qpr.com

Diegėjas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El. paštas: info@prototechnika.lt
http://www.prototechnika.lt

Atstovas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. +370 52136777
El. paštas: info@prototechnika.lt
http://www.prototechnika.lt
Į viršų