QPR FactView

QPR Software Plc

Aprašymas

QPR FactView Jums siūlo viską, ko galima tikėtis iš pilno analizavimo sprendimo be jokių apribojimų, kaštų ar sudėtingumo, paprastai susieto su tradiciniais Verslo sumanumo sprendimais.QPR FactView analizavimo užduotis supaprastinta visiems vartotojams. Patentuota technologija leidžia iš karto valdyti išsaugotus duomenų rinkinius, užtikrindama priimtiną, analitines programas plačiai išdėstančią programą per kelias dienas. QPR FactView dėka lengvai valdoma, interaktyvi vartotojo sąsaja suteikia momentinį priėjimą prie informacijos nuo aukščiausio lygio metrikos iki rekordiškai detalaus lygio, atskleisdama paslėptas operacinėse sistemose įžvalgas, kurių Jūs galbūt net nesitikėjote rasti.Savitarnos teisės, ypatingas sumanumas

Suteikdami darbuotojams atitinkamą informaciją laiku paprastai sulaukiate pastovaus poreikio pakeisti ir egzistuojančius duomenis, o toks dažnumas nelabai derinasi su OLAP principu pagrįstais Verslo sumanumo sprendimais. Pasižymėdamas visiškai skirtingu principu, QPR FactView suteikia verslo vartotojams teisę “apsitarnauti” patiems, naudojantis specaliai tam sukurta analize. QPR FactView sukuria su funkcionavimu ir procesu susijusią duomenų visatą įmonės egzistuojančiose sistemose arba duomenų sandėliuose. Patentuota specialaus tikslo, analitinių sugebėjimų ir detalaus tyrimo programa, akimirksniu Jums pateiks rezultatus, o darbuotojams pasiūlys pagalbą priimant sprendimus, ko negali padaryti nei vienas kitas Verslo sumanumo sprendimas.

Skirtingai nei tradiciniai verslo sumanumo sprendimai, kurie reikalauja sudėtingų ir brangių produktų, QPR FactView siūlo vieną struktūrą, kuri patenkins visus Jūsų duomenų analizavimo poreikius. Ši vieninga struktūra visiems vartotojams siūlo vieną tiesos versiją – nuo pagrindinių veiklos rodiklių iki svarbiausių detalių duomenų.

QPR FactView sukurta taip, kad saugo visus analizės duomenis RAM‘e, tokiu būdu jos efektyvumas yra unikalus palyginus su tradicinėmis OLAP kubu pagrįstomis programomis.

Greitai įsisavinama, lengvai išmokstama, paprastai naudojama

QPR FactView įsisavinimui reikia minimalaus arba apskritai nereikia galutinio vartotojo apmokymo. Susipažinę su programine įranga, vartotojai sunkiai įsivaizduoja tolesnį darbą be jos. The QPR FactView vartotojo sąsaja sukurta taip, kad pateiktų tobulą duomenų apžvalgą daugeliu dimensijų, intuityviai tiekti duomenis ir leisti vartotojams kelti klausimus apie viską, dėl visokios rūšies objektų (pvz. diagramų, lentelių išdėstymo) ir bet kokiu pagrindinių duomenų aspektu – nesvarbu, kur duomenys būtų saugojami hierarchijos požiūriu.

Kiekvienas objektas yra aktyvuojamas vienu spustelėjimu ir sąveikauja su kitais, todėl vienas pasirinkimas paveikia ir kitus. Apklausos rezultatai atskleidžiami akimirksniu spalvinio kodo pagalba: pasirinktos vertės žymimos žalia spalva, susietos vertės – balta spalva ir neįtrauktos vertės – pilka spalva. Su kiekvienu spustelėjimu vartotojas sužino kurie duomenys galimi, kurie ne ir kaip pasirinkimai paveiks metrikas. QPR FactView suteikia vartotojams galią rasti savo pačių kelią geresnei analizei.

Analizei integruojami visi duomenys

QPR FactView duomenis pakrauna tiesiai iš daugelio duomenų šaltinių, teksto arba duomenų lentelės formatai neturi įtakos, nes palaikomos bet kokios duomenų formos. Galėdamas palaikyti ir tvarkyti milžiniškus duomenų kiekius (nėra apribojimų laukelių, eilių ar stulpelių skaičiui vienoje lentelėje) – QPR FactView gali tvarkyti milijardus skirtingų verčių duotame lauke. RAM‘as yra vienintelis faktorius, kuris riboja programos dydį, tačiau dėl galingų sutraukimo ir optimizavimo pajėgumų, QPR FactView paprastai reikalauja tik 10% panašiame modelyje esančių tokio pačio kiekio duomenų vietos.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

QPR Software Plc, Huopalahdentie 24 FI-00350 Helsinki, Finland
Tel. +358 290 001 150
El. paštas: customercare@qpr.com
http://www.qpr.com

Diegėjas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. (8-5)2136777
info@prototechnika.lt
http://www.prototechnika.lt

Atstovas

UAB "Prototechnika"
Žemaitės 26, Vilnius
Tel:. (8-5)2136777
info@prototechnika.lt
http://www.prototechnika.lt
Į viršų