PROPHIX 1.3

PROPHIX Software Inc.

Aprašymas

PROPHIX yra integruota efektyvumo valdymo sistema, kuri suteikia organizacijai biudžetų ruošimo, planavimo, modeliavimo ir prognozavimo, ataskaitų, konsolidavimo bei personalo planavimo įrankius. PROPHIX yra kartu ir biudžeto proceso organizavimo bei valdymo įrankis (angl.ter. workflow), apibrėžiantis pasiruošimo planavimui ir biudžeto rengimo etapus, kontroliuojantis tarpinių užduočių įvykdymo terminus, leidžiantis paskirstyti užduotis atskiriems biudžeto proceso dalyviams.

PROPHIX galima išbandyti verslo prielaidas ir aktyviai planuoti scenarijus – nuo resursų užimtumo ar investicijų planavimo iki pajamų planavimo. Naudokite vieną sistemą ilgalaikiams strateginiams ir trumpalaikiams operatyviniams planams kurti.

PROPHIX specializuotų įrankių pagalba leidžia patogiai paskirstyti veiklos kaštus ar pajamas produktams, projektams, padaliniams ir pan.

PROPHIX  lanksti vartotojų teisių nustatymo sistema, leidžia kontroliuoti bei valdyti duomenų įvedimą ir koregavimą bei jų prieigą. Vartotojai aprūpinami tik jiems skirta informacija.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

PROPHIX Software Inc.
 www.prophix.com

Diegėjas

UAB "Veritana"
Mildos g. 4, LT-10311 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2349080
El. paštas info@veritana.lt
www.veritana.lt

Atstovas

UAB "Veritana"
Mildos g. 4, LT-10311 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2349080
El. paštas info@veritana.lt
www.veritana.lt
Į viršų