Prodo

Affecto Lietuva

Aprašymas

PRODO – tai maršrutų planavimo programa, surandanti optimaliausią kelią tarp reikalingų aplankyti taškų ir leidžianti minimizuoti su transportu susijusias išlaidas, racionaliai panaudoti turimus autotransporto ir žmogiškuosius resursus. Ši programa skirta transporto parkus valdančioms įmonėms, bet gali būti lengvai pritaikyta ir kitoms įmonėms, besinaudojančioms prekių išvežiojimo paslaugomis.

Pagrindinės funkcijos

 • Pilnas optimizavimas pagal: krovinio pristatymo/paėmimo vietą; turimus transporto išteklius; prekių tūrį ir svorį; pristatymo laiko intervalus;
 • Automatinis maršrutų optimizavimas pagal iš anksto paruoštus maršrutų punktus ir transporto priemones: trumpiausiu maršrutu; greičiausiu maršrutu;
 • Interaktyvus maršruto punktų ir jų koordinačių nurodymas arba automatizuotas maršrutų importavimas iš verslo valdymo sistemos (VVS) ar išorinių failų (txt ar kito formato);
 • Preliminarios maršruto kainos apskaičiavimas;
 • Kelionės lapų (reiso instrukcijų) spausdinimas;
 • Grafinių kontrolės ataskaitų generavimas.

Maršrutų planavimas ir optimizavimas

Planuojant maršrutus pasirenkama pagal ką bus optimizuotas kelias ir programa automatiškai randa optimalius (greičiausius ar trumpiausius) maršrutus. Baigus reisą, dispečeriai ar logistikos vadybininkai gali palyginti realaus važiavimo rezultatus pagal GPS duomenis su planuotu maršrutu.

Kelių tinklo tvarkymas

Tvarkant PRODO kelių tinklą galima laikinai uždrausti arba apriboti eismą tam tikrose kelių atkarpose. Sutvarkius ir parengus kelių tinklą, pelės pagalba nurodomi maršruto punktai.

Geokodavimas

PRODO programoje taip pat yra įdiegtas geokodavimo įrankis, skirtas priskirti geografines koordinates taškams (išvežimo ar pristatymo punktams, klientų adresams), jas patikslinti ir atvaizduoti žemėlapyje.

Naudotojai

Tikslinės „PRODO“ programinės įrangos naudotojų grupės yra:

 • Logistikos vadybininkai;
 • Tiekimo skyriaus darbuotojai;
 • Administracijos darbuotojai;
 • Dispečeriai;
 • Vairuotojai.

Logistikos vadybininkams suteiktos teisės tvarkyti kelių tinklą, administruoti sistemą ir šalinti iškilusias problemas. Tiekimo skyriaus darbuotojai nurodo bazinius maršrutų punktus, kuriems dispečeriai planuoja dienos prekių pristatymo maršrutus. Vairuotojams pateikiamos važiavimo instrukcijos, schemos. Administracijos darbuotojai kontroliuoja ar visi užsakymai buvo atlikti ir ar buvo įvykdyti laiku.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB „Affecto Lietuva“ 
Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 212 37 12
El. paštas: info.lt@affecto.com  
http://www.affecto.lt/

Diegėjas

UAB „Affecto Lietuva“
Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 212 37 12
El. paštas: info.lt@affecto.com
http://www.affecto.lt/
Į viršų