Myfidelio.net

MICROS-Fidelio GmbH

Aprašymas

Sprendimas anksčiau buvo vadinamas “hotelBank”. Šis tinklalapis suteikia elektroninės komercijos galimybes, jame sujungiami atskiri viešbučiai, viešbučių grupės, bendrovės ir kelionių firmos, tad parduoti keliones, rezervuoti vietas viešbučiuose galima elektroniniu būdu. Be išvardytų korporacinių sprendinių “myfidelio.net” leidžia per internetą rezervuoti vietas viešbučiuose, esančiuose įvairiose vietose.Individualiems poreikiams pritaikyti interneto tinklalapio sprendiniai sudaryti remiantis plačiai prieinamais informacinės technologijos standartais.Techninės galimybės

Viešbučiams siūlome programą, kurios architektūra leidžia sujungti į vieną paveikslėlį visą informaciją apie kambarių inventorių bei kainas. Taip lengviau įvesti duomenis ir realiu laiku gauti informaciją įvairiais kanalais.

Duomenų bazės architektūra viename paveikslėlyje leidžia

 • Disponuoti tikslia ir laiku gaunama informacija
 • Sumažinti operacijų sąnaudas
 • Pagreitinti vietų rezervavimą ir padidinti tikslumą
 • Iš centrinio šaltinio teikti duomenis įvairiems vartotojams
 • Ryšių su klientais valdymą padaryti optimalų
Nauja technologija – už mažesnę kainąMes naudojomės naujausiais technologinių informacijų standartais – jau pripažintais ir plačiai taikomais, todėl įdiegti “myfidelio.net” galima už palyginti nedidelę kainą. Tai leis visiškai naujai organizuoti vietų rezervavimą ir darbo srautus visoje veiklos grandyje, o kartu pasiekti optimalias bendrąsias kelionių sąnaudas, padaryti veiksmingesnį visą viešbučių valdymą.Duomenų centro veikimas ir architektūra

Modulių sistemos architektūra sukurta taip, kad galėtų veikti netgi sutrikus kuriam nors komponentui, nors vargu ar tai gali įvykti. Sistemoje panaudota klasterių technologija, duomenys laikomi duomenų bazėje, pritaikytoje pagal konkrečius poreikius ir veikiančios realiu laiku, be to, sistema garantuoja ir duomenų dubliavimą realiu laiku. Mūsų duomenų centro veikimo laikas jau siekia 99 proc.: jis veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Grupės “myfidelio.net” produktai

“Myfidelio” grupės produktai sukurti remiantis jau pripažinta programa “hotelBANK”. Į programą buvo įtraukti papildomi skyriai ir sukurtas naujas unikalus produktas “Micros-Fidelio”. Siūlomos šios grupės programos: GDS (globali paskirstymo programa) ir ADS (alternatyvi paskirstymo sistema), kurios jungiamos su tokiais skyriais:

 • MyHotel (nepriklausomas viešbutis)
 • MyChain (viešbučių tinklas arba asociacija)
 • MyDestination (kelionės, maršrutai)
 • MyCompany (korporaciniai klientai)
 • MyCongress (kongresai)
 • MyPartner (partneriai, t.y. kelionių organizavimo agentai, kelionių firmos ir pan.)

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

MICROS-Fidelio GmbH
Europadamm 2-6, 41460 Neuss, Germany
Tel.: +49 (0) 2131 137 0
El. paštas: eame-marketing@micros.com
http://www.micros-fidelio.net

Diegėjas

Baltic Hospitality and Retail Systems Lithuania
Kalvarijų g. 2, LT-09309 Vilnius, Lietuva
Tel: +370 5205 8655
El. paštas: bhrs@bhrs.info
www.bhrs.info

Atstovas

Baltic Hospitality and Retail Systems Lithuania
Kalvarijų g. 2, LT-09309 Vilnius, Lietuva
Tel: +370 5205 8655
El. paštas: bhrs@bhrs.info
www.bhrs.info
Į viršų