MICROS, Opera, Fidelio

MICROS, MICROS-Fidelio

Aprašymas

Įmonė BALTIC HOSPITALITY AND RETAIL SYSTEMS (BHRS) yra visame pasaulyje žinomų ir pripažintų MICROS- Fidelio produktų įgaliota ir vienintelė atstovė Baltijos šalims.

FIDELIO –  viešbučių valdymo sistema, skirta įvairių dydžių ir kategorijų viešbučiams. Ji aprėpia visą viešbučio veiklą – nuo pardavimų, rezervacijų, klientų priėmimo ir apgyvendinimo, konferencijų ir banketų organizavimo, iki ryšių su klientais valdymo, išsamios statistikos ir ataskaitų pagal daugybę kriterijų, duomenų finansų kontrolei pateikimo bei viešbučio apskaitos valdymo.  

OPERA – viešbučių valdymo sistema, diegiama dideliems viešbučiams ir jų tinklams.

MICROS – programinė įranga su naujausių technologijų  darbinėmis stotimis restoranams ir laisvalaikio paslaugų įmonėms. Šios sistemos yra skirtos restoranų darbo automatizacijai, įmonės valdymui ir  efektingesnei vykdomų operacijų kontrolei.

MATERIALS CONTROL – atsargų valdymo sistema. Turi sąsajas su restoranų, viešbučių ir SPA valdymo sistemomis.

TNG valdymo ir administravimo sistema, skirta SPA viešbučiams, sanatorijoms, gydykloms ir rekreacijos centrams. Sistema suteikia galimybę sudaryti procedūrų tvarkaraščius, darbuotojų ir patalpų užimtumo grafikus, kaupti statistinius duomenis, generuoti darbo dienos ataskaitas, ataskaitas apie atliktas procedūras, klientus, rezervavimą ir kitą informaciją, reikalingą įmonei valdyti.

BARTECH – automatiniai viešbučio kambarių mini barai bei jų valdymo sistema. Sujungus BARTECH automatinius minibarus ir FIDELIO Front Office tarpusavyje, galima tuojau pat į kliento sąskaitą įvesti išlaidas, susijusias su minibaru. BARTECH automatiniai minibarai naudojami daugiau kaip 30 pasaulio šalių.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

MICROS Systems, Inc
7031 Columbia Gateway Drive, Columbia, MD 21046
Tel.: (443) 285-6000
El. paštas: info@micros.com, http://www.micros.com/

MICROS-Fidelio GmbH
Europadamm 2-6, 41460 Neuss, Germany
Tel.: +49 (0) 2131 137 0
www.micros-fidelio.eu

Atstovas

Baltic Hospitality and Retail Systems Lithuania
Kalvarijų g. 2, LT-09309 Vilnius, Lietuva
Tel: +370 5205 8655
El. paštas: bhrs@bhrs.info
www.bhrs.info
Į viršų